Temat: Duke Nukem 3D Atomic Edition

Panie i Panowie, na gog.com jest za friko Duke Nukem. Brać póki gorące ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Duke Nukem 3D Atomic Edition

no to teraz powstaną porty ;) oby tylko nikt znów nie wymyślił by dać je na game compo ;)

gep/lamers^dial

3

Odp: Duke Nukem 3D Atomic Edition

Dzięki za info, już pobrane :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

4

Odp: Duke Nukem 3D Atomic Edition

no to teraz powstaną porty ;) [...]

Szczegolnie z podzialem na wersje w jezyku polskim oraz angielskim. Po czym, na compo, omawiane jedna po drugiej ;)

5

Odp: Duke Nukem 3D Atomic Edition

I prócz tych 35MB należy pobrać także darmowe HighResolution.... 700MB http://hrp.duke4.net/

Się nie chwalę, ja mam wersję BOX PL :)

6

Odp: Duke Nukem 3D Atomic Edition

o, tego hrp nie znalem!
a djuka z gog od miesiecy mam...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

7

Odp: Duke Nukem 3D Atomic Edition

No ja tez juz zakupilem jakies kilka miesiecy temu
Pamietam diuka na kompie z Gravisem  jeszcze ... to byl odjazd ...

pomidor

8

Odp: Duke Nukem 3D Atomic Edition

elektron, a pamiętasz pojedynki w Quake w Spinie ? ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

9

Odp: Duke Nukem 3D Atomic Edition

Kurde , musieli no... Tyle lat... Myślałem że już mnie te piksele nie ruszają. Zagrałem dwa levele i znowu adrenalina. Jak mi ryknął który nad uchem myślałem, że zawału dostanę :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

10

Odp: Duke Nukem 3D Atomic Edition

To prawda, Duke Nukem 3D jest piękny zawsze :)
Ja w to mogę grać non stop, zresztą, jak wyczytałem że MiKRO portuje to pod 060 to chyba jeszcze tego samego dnia zamówiłem CT63 ( mimo, że jeszcze nie miałem Falcona, hehe )