1

Temat: Nie wierze!

Patrze i oczom nie wierze!!! Nikt nie uzywa emulatorow??? Sami tru atarians??? WOW!!!

Siec to nie tylko d**y i MP3, to tez IRC i FORA gdzie dowiadujesz sie skad sciagac d**y i MP3.

2

Odp: Nie wierze!

pozory mylą !!!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Nie wierze!

oj pozory baaaardzo mylą!!!!!!!!!! Większość ludzi, którzy mieli wczesniej Atarki, poźniej sprawili sobie pc, teraz siedzi na pc i emulatorach, a i to nie zawsze... :cry:

4

Odp: Nie wierze!

oj pozory baaaardzo mylą!!!!!!!!!! Większość ludzi, którzy mieli wczesniej Atarki, poźniej sprawili sobie pc, teraz siedzi na pc i emulatorach, a i to nie zawsze... :cry:

Ptica kurde kupe lat !!! Słyszałem, że jedziesz z nami na Copy Party - Extra !!!

w takim razie do zobaczyska jutro !!!! mam nadzieję że nasz emeryt scenowy nasz nie pozabija w swoim wozie !!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: Nie wierze!

tkacz ty chyba nie wiesz co ot za grupa emuqart, taquart cyz jakos tak ;O

6

Odp: Nie wierze!

DBE)Solo^NG napisał/a:

tkacz ty chyba nie wiesz co ot za grupa emuqart, taquart cyz jakos tak

Oj tam nie wiem...
Kiedys dawno przed wojna Vasco mi cos wspominal...
Chodzilo mi o to, ze nikt tu nic nie napisal... Bo ne emulach to teraz malo kto chyba NIE 'jedzie'...
Pozdro...

Siec to nie tylko d**y i MP3, to tez IRC i FORA gdzie dowiadujesz sie skad sciagac d**y i MP3.

7

Odp: Nie wierze!

tkacz napisał/a:

tkacz ty chyba nie wiesz co ot za grupa emuqart, taquart cyz jakos tak

Oj tam nie wiem...
Kiedys dawno przed wojna Vasco mi cos wspominal...
Chodzilo mi o to, ze nikt tu nic nie napisal... Bo ne emulach to teraz malo kto chyba NIE 'jedzie'...
Pozdro...

Oj Tkacz już nie przesadzaj, aż tak dużo ludzi na emulatorze się nie bawi - więcej na pewno bawi się SIO2PC - ze względu na wygode .... przynajmniej ja  :) bo emulatorek za często sie wywala - a jak ma się dodatkowo jeszcze compa podpiętego do karty telewizyjnej to już w ogóle jest odjazd !!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

8

Odp: Nie wierze!

Emul jest wygodny, gdy czlowieka zbierze na sentymentalne wspomnienia i akurat ma wlaczonego windziaka - obejrzec jakies demko lub poczytac oddech latryny i po raz setny posmiac sie z tych samych tekstow. Na temat pracy tworczej nie wypowiadam sie, bo od 2 lat takowej zwiazanej z atari 8-bit nie prowadzilem, ale chyba bylbym blizszy idei tworzenia na oryginalnej atarynie a nie emulowanej. Aaa... maly zonk... 2 lata z dobowa przerwa - interka 256b w czasie Lasta 2001 plodzilem na oryginale - i odczulem luksus jakim jest posiadanie HDD w atari.

9

Odp: Nie wierze!

emu rulez,grzyb to scierwo,ale niestety mozna tylko tam po latch przywrocic do dzialania,stare maszynki,a emulowac mozna praktycznie wszystko....nie ma jednak jak oryginal,ale coz ...zycie

gep/lamers^dial

10

Odp: Nie wierze!

ja emulki uzywam do lamania gier. chcialbym to robic na atarce, ale nie mam niestety qmega :(.

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

11

Odp: Nie wierze!

ja mam jedną kostkę epromu na zbyciu z wersją 4.2 i chyba 4.3
tegoż cudeńka - sposób montażu w compie jest banalny (tylko jeżeli nie masz większej ilości Ramu to w pełni go nie wykorzystasz ....)
mogę ci go odstąpić po kosztach epromu 27c256 (+ koszty wysyłki of coz)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

12

Odp: Nie wierze!

Fox (i ja) by sie, przepraszam za wyrazenie, zesral linkujac, testujac i debugujac NUMENA na atarynce...
Jak pomysle jak Slight skladali Overminda to moj podziw dla nich rosnie jeszcze bardziej...
/eru

: 404. Stopka not found

13

Odp: Nie wierze!

Ja za to właśnie na emulu nie umiem pracować...

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź



Currently installed 9 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.

[ Wygenerowano w 1.329 sekund, wykonano 10 zapytań ]