Temat: Kabelki :]

Witam. a wiec tak, zapewne na LP bedzie pare roznych komputerkow:]
-Atari 8bit :], Atari ST, PC??? wiec prosze aby kazdy przygotowal sie i zabral ze soba kabelek do podlaczenia pod projektor... do PC (posiadam) lecz potrzeba bedzie np. (cinch-chyba tak sie to pisze:) ) lub S-VIDEO
pozdrowka

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

2

Odp: Kabelki :]

Jesli tylko ma wejscie video composite (cinch) to nie ma problemu. Ale ale!!!! Radze (i zaraz to zlutuje) podpiac Atari 130XE do projektora wejsciem svideo poprzez chrome/lume. Wiadomo powszechnie jak nieziemski jest obraz na chromalumie...

3

Odp: Kabelki :]

Na planecie Chromaluma jeden drugiego nie kuma.

Maly dobrze prawi!
Brac roznego typu kabelki, lutowac, zbierac itp, zeby nie bylo kichy,  potem siem okaze, ze bedzie rzutnik a nie mozna z niego skożystac ;)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

4

Odp: Kabelki :]

Hej, teraz wpadlo mi do glowy, ma ktos moze malego UPSa? bo projektor wypadalo by pod niego podpiac... maly spadek napiecia lub co gorsza zanik... moze doprowadzis do sfajczenia .... wiec jak by ktos posiadal takie cos to moze zabierze ze soba? (wiem ze to cholernie ciezkie 2-5KG)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

5

Odp: Kabelki :]

Pod warunkiem ze mnie X-Ray nie udusi (bo chyba bede jechal z nim) to moge jeszcze jednego kloca zabrac ;) Sprawdze tylko czy po tylu latach jeszcze robi...

6

Odp: Kabelki :]

Maly_swd: sprawdzilem, ups dziala. Wezme cegle ze soba (tylko mi jeszcze napisz jaka wtyczke masz w projektorze do zasilania: taka jak od peceta - trapez na 3 wejscia, czy wychodzi normalny kabel do gniazdka)

7

Odp: Kabelki :]

normalna wtyczka tzn plaska z dwoma bolcami :] taka jak w Atarkach :)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

8

Odp: Kabelki :]

Okej... to jutro zrobie przejscióffke  :D bowiem moj ups ma wejscia typowo grzybowe, tzn. wtyczka ksztaltu trapezowatego  :D