Temat: Kamerka

Hej Ludziki. A wiec tak, jak by ktos chcial to bede mial kamerke i bedzie mozna zgrac na dysk caly filmik ze zlotu... potrzebny bedzie tylko PC+programik ktory potrafi zgrywac z DV (karte i kable zabieram ze soba) bedzie tez aparacik cyfrowka (syfny bo tylko minolta dimage 2,1MegaPixel + czytnik kart) no i oczywiscie projektorek... jesli chcecie zgrac to z kamerki na miejscu to potrzebny bedzie jakis wiekszy dysk okolo 20-30GB w NTFS+WinXP , chetnych prosze o podpisanie sie kto by mial takiego Pc na zlocie... z gory dzieki... (bo nie wiem czy mam sie zabierac z tymi kartami czy tylko kamerke brac) ... to pa pa pa

AS->> zabierzemy sie z tym? ;) wez moj pokrowiec.. a i jeszcze jedno zadzwon do mnie jak mozesz na koma rano tak abym wstal okolo 10:00 :]

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

2

Odp: Kamerka

a jak tam film z quasta?

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

3

Odp: Kamerka

padl smiercia naturalna, gdzies posialem kasete :[ f**k, wlasnie dlatego pisze tego posta....

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

4

Odp: Kamerka

Od razu zamawiam pierszenstwo dostepu do materialu ;PPPP

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: Kamerka

Madteam wpada na pare godzin, i nie bedzie mial zadnego sprzetu ze soba, jakby co

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

6

Odp: Kamerka

... hehehe; a Wasko ma WIN95 i FAT16. Wystarcdzy??? :D  :D  :D

XP stary druciorz

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info