Temat: Kupię stację dyskietek ATARI

Witam!

Tak jak w temacie, może ktoś z was ma do sprzedania stację dyskietek... obojętnie czy 1050 czy LDW byleby sprawna i z zasilaczem oraz kablem SIO :) za 1050 dam od 50-70 zależy jaki stan, za LDW rzucę 100zł.

2

Odp: Kupię stację dyskietek ATARI

cieniu71 napisał/a:

Witam!

za 1050 dam od 50-70 zależy jaki stan, za LDW rzucę 100zł.

:D śmieszny jesteś że ktoś ci sprzeda za tyle :D Nawet swoją rozwaloną LDW bym za tyle nie pościł :D

ATARI Falcon 14MB , STE 4MB, STFM 4MB, 800 XL turbo CA12 CA 2001, CPC 6128 mono, THOMSON MO5, SVI 738, Amiga 500+, 600 2MB, CDTV   + , CD32

3

Odp: Kupię stację dyskietek ATARI

Nie, nie jest smieszny, te sprzety sa tyle warte.
Problem w tym że rynek psują tzw kolekcjonerzy i ci co chcą zarobić na modzie na retro.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

4

Odp: Kupię stację dyskietek ATARI

Skad jestes ?

u mnie tylko wymiana w przypadku takich sprzetow.

mam ca2001, kabel, pudlo z pyskietakmi, zamienie na cos fajnego czego nie mam ;-)

Ostatnio edytowany przez lotharek (2013-01-26 16:04:01)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: Kupię stację dyskietek ATARI

Z Wrocławia jednak na wymiankę to raczej nie mam nic... Tzn. na coś "czego nie masz" hmm a czego nie masz :D? Chodzi o Atari jeśli tak to nie wymienię się, bo nie mam nic podwójnego, a chcę wzbogacać zestaw niż go tracić. Swego czasu znudzony Atari sprzedałem cały dorobek i teraz żałuję... były to dwie stacje 1050 i LDW oraz masa dyskietek, xca12, atari 130xe, drukarka itp. LDW było nieotwarte :P

Co do ceny, to sądzę, że jest normalna... za malucha też można prosić 10tys. zł.... ale kto go kupi ?

6

Odp: Kupię stację dyskietek ATARI

syscall: sprzęty są tyle warte, ile ktoś chce za nie zapłacić... A że jest tego coraz mniej, to i ceny są windowane w górę. Od lumpa na bazarku kupisz za dwie dychy, ale będzie najczęściej niekompletna, odrapana, nie wiadomo czy sprawna. Dlatego zadbane kompletne stacje osiągają kilkunastokrotnie wyższe ceny. Można powiedzieć, że rynek psują ci, co chcą kupić, a nie sprzedający. Gdyby nie było chętnych (czyt. Atarowców), nie byłoby wysokich cen....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

7

Odp: Kupię stację dyskietek ATARI

1050 za 70 zeta to sam chętnie przygarnę :) Co jest?  Niema chętnych ?:)
Chciałem nawet CA2001 dać za nią ale nie było chętnych :P

ATARI Falcon 14MB , STE 4MB, STFM 4MB, 800 XL turbo CA12 CA 2001, CPC 6128 mono, THOMSON MO5, SVI 738, Amiga 500+, 600 2MB, CDTV   + , CD32

8

Odp: Kupię stację dyskietek ATARI

Ja potrzebuję drugiej 1050 i za ładną, 100% sprawną bez zasilacza i kabla SIO dam 130 od ręki o XF551 której szukam nie wspomnę ;-)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

9

Odp: Kupię stację dyskietek ATARI

http://allegro.pl/stacja-dyskow-atari-1 … 09069.html