1

Temat: Poszukuję grafika do gry na Fortyfikation

Jak w temacie - tytuł i obrazek tytułowy już mam, ale potrzebuję grafik do reszty. Sprawa nie jest banalna, więc proszę się zastanowić. Założenia są takie:
1. Potrzebuję około 20-30 grafik w trybie 15 basica (4 kolory, proporcje 2x1) o wymiarach 80x60px, o zadanych parametrach kolorystycznych
2. Każda grafika obleczona w ramkę ozdobną - ale to nie jest element konieczny
3. Gra ma być w stylu "Tajemniczego Zamku 2", ale tym razem w 15 trybie graficznym basica
4. Autor grafik nie pozna scenariusza do samego party ;)
5. Proszę o ewentualne zgłaszane się tylko osób, które są w stanie podołać zadaniu
6. Będę prosił o wykonanie grafik w paczkach po 5-6 sztuk
Jeśli znajdą się chętni - proszę o kontakt na adres sikor_soft maupka poczta kropeczka fm - z dopiskiem "grafika". Roszczę sobie prawo wybrania grafika wśród tysięcy chętnych ;) Możliwa jest też współpraca kilku grafików.

Sikor umarł...

2

Odp: Poszukuję grafika do gry na Fortyfikation

*

Ostatnio edytowany przez lotharek (2013-01-30 02:06:22)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

3

Odp: Poszukuję grafika do gry na Fortyfikation

Na razie z milionów chętnych nie zgłosił się nikt... Grafika w grze może powoli zacząć się czuć zagrożona...

Sikor umarł...

4

Odp: Poszukuję grafika do gry na Fortyfikation

No dobra, powziąłem ciężką decyzję. O ile grę zrobię - nie będzie miała grafiki. Sam nie wyskrobię - nie chcę straszyć ludzi.

Sikor umarł...