1

Temat: Atari Gamer Bag

Znalazłem coś takiego w szafie. Nigdy nie otwierane, kupiłem kiedyś na ebayu pod wpływem impulsu. W związku z przeprowadzką chętnie sprzedam. Problem jedynie taki, że jest to w Amsterdamie. Będę wysyłał paczki do Warszawy (właściwie Komorowa) i Krakowa, więc można odebrać tam.

Jak ktoś jest chętny, proszę o oferty - paczka ciut kosztuje, więc za friko oddać nie bardzo mogie... Będę wysyłał rzeczy jutro (do Krakowa) lub w czwartek (do Wawy), więc czasu nie jest za dużo.

Post's attachments

bag1.jpg 463.96 kb, liczba pobrań: 2 (od 2013-03-26) 

bag2.jpg 391.39 kb, liczba pobrań: 2 (od 2013-03-26) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
: 404. Stopka not found

Odp: Atari Gamer Bag

Jaki rozmiar?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: Atari Gamer Bag

Obczaj zdjęcia.
Pudełko ma 45x14x27cm, torba na oko wypełnia większość pudełka.

: 404. Stopka not found

4

Odp: Atari Gamer Bag

20 euro + koszt wysyłki do UK

5

Odp: Atari Gamer Bag

Ze zdjęcia wynika że rozmiar  "One Size"

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

6

Odp: Atari Gamer Bag

Dziś wieczorem wysyłam paczkę do Krakowa, jak nikt nie chcę, wyśle jutro do Igla :)

Eagle, ale nie mam pojęcia, ile taka wysyłka. Ale spoko. Ważne, coby się nie zmarnowało.

: 404. Stopka not found

7

Odp: Atari Gamer Bag

a koszulka rzeczywiście - one size. Smycz też one size. :D

A ogónie to nienawidzę się przeprowadzać - mówię Wam, ile stuffu po 10 latach znalazłem.. I ile mam litrów niewypitego alkoholu w szafie... :D

: 404. Stopka not found

8

Odp: Atari Gamer Bag

Mam nadzieje że ta wysyłka będzie kosztować w granicach zdrowego rozsądku.
Najchętniej pejpalem bo najszybciej dla mnie, ale jak nie będzie to się coś wymyśli.