Temat: nowa strona

alledrogo ma nową strone startową,która u mnie wywołuje wymioty,zrobiła się nieczytelna banerownia ,żeby ich tak murzyny gnały

teraz to lepiej się onet przegląda niż ten syf,jesli podstrony też tak przerobią to będzie tragedia





................ no i stało się!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez garynerwus (2013-04-11 10:42:52)

Bucik Na Trola

2

Odp: nowa strona

I żeby jeszcze działało. W połowie browserów styling się sypie.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

3

Odp: nowa strona

Napisałbyć przynajmniej w temacie, że chodzi o ujadanie na nową stronę Allegro, to bym się nie fatygował i zaoszczędził kilka sekund życia. Wisisz mi facet 10 sekund, oddawaj!!

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

4

Odp: nowa strona

rozważe twoją reklamacje ,ale zajmie mi to 20 sekund ,więc teraz ty mi wisisz 10

Bucik Na Trola

5

Odp: nowa strona

Eufemistycznie mogę określić nową odsłonę allegro jako ŁAJNO. A najzabawniejsze w tym całym cyrku jest to, iż jakiś cymbał, który to wymyślił i wcielił w życie, wziął zapewne za to ciężkie pieniądze. Nie ma chyba na to rady bo wszystko co krzykliwe, migające i bez gustu, ma obecnie największe branie. Takie czasy.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

6

Odp: nowa strona

Nie ma brania, tak naprawdę popularność takich rozwiązań istnieje tylko w umyśle marketoidów. Przy serwisach mających konkurencję kończy się to z reguły spektakularnym failem, a geniusze drapią się w puste głowy - jak to się stało?

Tu chodzi o wciśnięcie jak największej ilości treści reklamowych, nie o wygodę użytkownika.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

7

Odp: nowa strona

Ale o czo chodzi? Od dluzszego czasu Allegro zmierza raźnym krokiem w kierunku galerii handlowej (tylko firmy, a osoby prywatne to tak ze względów historycznych), był czas się przyzwyczaić:)

8

Odp: nowa strona

za tak nazwany topic powinno sie kastrowac...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

9

Odp: nowa strona

garynerwus - mnie też ciśnienie podskoczyło...
wczesniej był wybór stara/nowa teraz tylko ten syf

"wszystko się kiedyś kończy......."

10

Odp: nowa strona

faust napisał/a:

tylko firmy, a osoby prywatne to tak ze względów historycznych

Cóż jeśli tak zrobią, to eBay.pl w końcu będzie miał swoją zemstę i przejmie rolę najpopularniejszego serwisu aukcyjnego w Polsce, bo allegro po prostu przestanie nim być.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

11

Odp: nowa strona

Pod warunkiem że dadzą do ręki jakieś narzędzie bezpiecznych zakupów.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

12

Odp: nowa strona

@gary: wyimek z regulaminu z zaznaczonym kluczowym fragmentem:

Regulamin określa zasady świadczenia przez spółkę Grupa Allegro Sp. z o.o. na rzecz Użytkowników usług polegających na umożliwieniu zamieszczania ogłoszeń w Serwisie Tablica.pl.

Sami sobie krzywdy nie zrobią.

13

Odp: nowa strona

To że allegro umożliwia umieszczanie ogłoszeń na tablicy, jeszcze nie świadczy że tablica jest ich. Moje website'y umożliwiają użytkownikom umieszczanie treści na Facebooku :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

14

Odp: nowa strona

No tak. Masz rację gdyby nie to, że:

NAZWA DOMENY: tablica.pl
typ abonenta: organizacja
serwery nazw: gtmdc3.allegro.pl. [91.207.14.244]
gtmdc2.allegro.pl. [91.194.188.132]
utworzona: 2005.09.09 13:27:02
ostatnia modyfikacja: 2012.03.05 14:13:27
koniec okresu rozliczeniowego: 2013.09.09 13:27:02

opcja utworzona: 2011.05.04 12:59:01
opcja wygasa: 2014.05.04 12:59:01

dnssec: brak

ABONENT:
firma: Domain Administrator
MIH Allegro B.V.
ulica: Taurusavenue 105
miasto: 2132LS Hoofddorp
lokalizacja: NL
telefon: +31.235562636
fax: +31.235562880
ostatnia modyfikacja: 2012.03.05

i Operatorem tablica.pl wg definicji regulaminu jest Allegro.

15

Odp: nowa strona

Czyli po sprawie, jeśli chodzi o konkurencję :) Tablica nie zostanie serwisem aukcyjnym, bo ma inne przeznaczenie, a właściciel już serwis aukcyjny posiada. Pozostaje ebay.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

16

Odp: nowa strona

tak  świat wygląda,właścicielem większości udziałów w   nvidia i amd (radeon) jest ta sama korporacja
a niby konkurencja po h....ju

Bucik Na Trola

17

Odp: nowa strona

Wygląd strony to jedno, a czekanie na zaksięgowanie na moim koncie wypłaty z (tfu przez lewe ramię) payu dwa dni (i nadal nic) to druga sprawa. A mam konto w tym samym banku co oni, więc gdyby zlecili przelew tak jak twierdzą w emailu "Wypłata środków" (11.04 9:04), to powinien on być na moim koncie zaksięgowany praktycznie od razu,a nie jest do tej pory :(
Tak więc te emaile do wpłacającego "Sprzedawca otrzymał Twoją wpłatę" i do sprzedającego "Wypłata środków" to lipa (przynajmniej ostatnio, bo przez jakiś czas działało przyzwoicie - max. następny dzień roboczy).

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

18

Odp: nowa strona

Daj im trochę czasu, w końcu chłopaki z allegro muszą na tobie zarobić. Przecież nie na darmo stworzyli payu, czyli idealną maszynkę do nabijania sobie kabzy.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

19

Odp: nowa strona

Co do Tablicy.pl to spoko, przydaje sie, jak cos chcesz szybko sprzedac lokalnie.

Rowniez mi niezbyt przypadl nowy wyglad Allegro, to chyba jakis "zarazliwe" bo widok najnowszego, 8. wydania
Windowsa to bieda, kilkukolorowe "kafelki" wygladaja jakby sie cofnieto w grafice o 15 lat. :(