301

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

"Kazdemu atarowcowi taki soft pojdzie." - odnosilem sie do tego. by pasowalo do pisowego wzoru - brakuje jedynie "prawdziwemu" po "Kazdemu".
nie odmawiam nikomu zdania - informuje jedynie ze owe zdanie moze byc irytujace, lub nawet obrazliwe.

ps. przeczytalem ze zrozumieniem. nie rozwialy sie moje watpliowsci.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

302

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

No zgadza sie. Kazdemu atarowcowi, ktory nie wymienia bebechow na niekompatybilne taki soft pojdzie. Reszty nie ma sensu komentowac bo widze, ze jednak nie zrozumiales.

303

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

a nie lepiej po prostu tak:

http://tiny.pl/h8kl8

:D

Mazi, napijmy się gorzoły :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

304

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

No sie wie :)

Ja do ludzi nic nie mam. O czym zreszta mozna sie przekonac podczas spotkania na zywo (zreszta jak na standardy spotkan ludzi stad, to akurat jellonka widze dosyc czesto - mieszka dwa bloki obok i mamy wspolny monopolowy ;) ) i nie ma zadnego problemu.
Co nie zmienia faktu, ze na zywo o tym sie nie rozmawia. Wiec i na forum mozna :) A wracajac do tematu uwazam, ze nie ma co wciskac na sile 'ludziom sprzetowo naturalnym' standardow, ktore sa potrzebne tylko 'ludziom sprzetowo - na wlasnie zyczenie - nieanturalnym'.

305

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

mazi: po jaka cholere dodajesz ludziom epitety? wez sie nieco zastanow...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

306

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

mazi napisał/a:

[...]Ja do ludzi nic nie mam. O czym zreszta mozna sie przekonac podczas spotkania na zywo[...]

A na żywo też się z każdym witasz tak jak w avatarze tu na forum? :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

307

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

jellonek napisał/a:

mazi: po jaka cholere dodajesz ludziom epitety? wez sie nieco zastanow...

Jakim ludziom? Jakie epitety? Co ci znowu przeszkadza? Zawsze lubiles podwac cytaty z wikipedii wiec wez znow tam zajrzyj.

uicr0Bee: tak sie zegnam ;)

308

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Jeśli jeszcze ktoś nie widział, to od wtorku "postawiliśmy" stronę eventu - www.sillyventure.eu

Nie działają jeszcze 3 "buttony", ale do niedzieli zostaną uzupełnione :)

Podziękowania dla Larka, Wieczora oraz Hospesa za kawał dobrej roboty. Trochę Wam pomarudziłem, ale efekt końcowy jest chyba zadowalający, prawda? :)

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2013-05-17 00:50:31)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

309

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

świetne intro Grey

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

310

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Taka mała uwaga - znacznik na mapie Googla nie wskazuje na właściwy budynek :)

311

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Zaktualizowane - tamta lokalizacja pokazywała na SV 2011 :) Dzięki za czujność :D

Ostatnio edytowany przez wieczor (2013-05-17 12:29:57)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

312

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

@cyprian: co do intra to tylko pomysł był mój - całe wykonanie w wersji video to zasługa Larka, a realizacja tego w technice Flash to zasługa Wieczora :) anyway dziękuję za miłe słowo :)

@wieczór: wyczuwam prowokacje :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

313

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Pomysł zacny, wykonanie jeszcze lepsze :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

314

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

grey/msb napisał/a:

@wieczór: wyczuwam prowokacje :D

Moi?? Prowokacja? A fe... jakże bym śmiał....

....

:D :D :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

315

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Nadal trwają konsultacje odnośnie platformy ATARI JAGUAR w kontekście konkursów, stąd opóźnienie z regulaminem.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

316

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

"Dom Muzyka" (jakoś tak) był w porządku miejscówką na kimanko - <1km z party place.

317

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Dom muzyka nie dla grafika. W Bursztynku byly atrakcje :)

318

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

mazi napisał/a:

No zgadza sie. Kazdemu atarowcowi, ktory nie wymienia bebechow na niekompatybilne taki soft pojdzie. Reszty nie ma sensu komentowac bo widze, ze jednak nie zrozumiales.

Weź kalkulator i oblicz, jakaż to niezgodność wszystkim nam tutaj obecnym zagraża. 0.01% w skali wszystkich programów? ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

319

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Nie, nie nam wszystkim. To tobie zagraza. ;)

320

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Z czego widzę, to jednak Tobie ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

321

Odp: Silly Venture - the fun's not over yet!

Czy aby na pewno konsola Jaguar była ostatnim projektem firmy Atari ? Czy planowano coś jeszcze ? Czy są jakieś projekty ? Namacalne dowody ?

Odpowiedź już w Listopadzie tego roku ! Tylko na Silly Venture 2k13 !

Zapraszam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)