26

Odp: C-LAB Falcon MKX - zdjęcia

Lothar ma Falcona, więc myślę że wcześniej czy później zacznie produkcję ct6x i super videl-a.

Wiele osób na to czeka.

27

Odp: C-LAB Falcon MKX - zdjęcia

A po ile teraz schodzą ct60?

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

28

Odp: C-LAB Falcon MKX - zdjęcia

Nie schodzą bo ich nie ma. Czuba pracuje nad nową wersją (CTX60) ale z tego mi napisał, to nawet nie ma mglistego wyobrażenia kiedy to będzie. Jak się już gdzieś znajdzie na eBayu (prawie tak często jak 1090 albo 1450XLD :) ) to cena spokojnie to jest drugi Falcon a raczej więcej, poniżej 500 euro raczej nie ma szans. Oczywiście sprzęt taki kosztowny nie jest, tylko niska a w zasadzie zerowa dostępność napędza ceną.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

29

Odp: C-LAB Falcon MKX - zdjęcia

Dwa tygodnie temu była 1 sztuka na amibay za 450€. Od ręki niemal poszła.
Pomyślę jak zacząć i napiszę maila najpierw do Czuby co powie jakie jest jego zdanie na ten temat.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

30

Odp: C-LAB Falcon MKX - zdjęcia

Generalnie starego CT60 już nie będzie robił, więc może by jednak udostępnił.... A na pytanie nowy, cytat z marca:

"CTX60 reservation are not open...
I can just add you in a email list...

1. When you expect this to be available?
No plan..

2. What will be estimated price?
350 €
"

Ostatnio edytowany przez wieczor (2013-06-28 18:21:42)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

31

Odp: C-LAB Falcon MKX - zdjęcia

AS... napisał/a:

[...]Weź ze sobą mkx na najbliższy zlot..[...]

Do Głuchołaz przyjadę dopiero w sobotę ok. południa. Zajmij mi kawałek stołu i prądu :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.