26

Odp: Tomasz Liebich

Muro: jeśli zamierzasz popracować na atarce... Atari 65XE mogę ci oddać gratis - po kosztach przesyłki. No, możesz jeszcze na parę piw dorzucić :)
Pozostałoby ci załatwienie sobie stacji, ale tą może PC zastąpić.

27

Odp: Tomasz Liebich

No fajnie - wielkie dzięki, jestem pod wrażeniem!
Ktoś mi chce ofiarować komput za samo nazwisko.
W praktyce sytuacja jest raczej niewesoła.
Nie chcę być taki co weźmie komput a potem i tak nic nie napisze - a w praktyce do tego by się to sprowadziło w obecnej chwili. - Wkurzę się i kupię na allegro komplet.
Nie mam nawet czasu z Liebichem nowej gry pisać!
Przerażające!
W tej chwili bardzo intensywnie zajmuję się strumieniowymi bazami danych - próbuję napisać własny DBMS dla strumieni danych do przetwarzania sygnałów.
Ostatni raz paluchy na atari miałem chyba 10 lat temu - zero oprogramowania, zero dokumentacji - i zero w głowie.
Tak więc nawet gdybym chciał - to nic sensowengo nie napiszę.
Teraz ciągle grzebię w C++, Windows, Linux.
No i Oracle
Ale talenty graficzne jeszcze mam (praktykuję) i maluję - ale tylko pod Corel'em i 3D MAX'em.

Pozdrowienia dla sceny
Muro/Retired

MM: Muro, piszesz tu od niedawna (chociaz wklad w scene masz OGROMNY!) wiec dostaniesz tylko ostrzezenie - nie cytuj calego poprzedniego posta. Vide regulamin.

28

Odp: Tomasz Liebich

Hiehie Muro, mam ksiązkę której jesteś współautorem, udzielasz się jeszcze na PŚ?

Pozdrawiam

29

Odp: Tomasz Liebich

Muro: mimo to propozycja jest aktualna (do wyczerpania zapasów :)). Mam nadzieję, że prędzej, czy później znajdziesz więcej czasu.
A z kodowaniem jest jak z jazdą na rowerze: tego się nie zapomina. Już parę osób tak mi stwierdziło...

30

Odp: Tomasz Liebich

Hiehie Muro, mam ksiązkę której jesteś współautorem, udzielasz się jeszcze na PŚ?

Pozdrawiam

Bezpośrednio ? nie.
Pośrednio, trochę ;-)

A ta ksiażka o której mówisz to "Podstawy Informatyki" - ja napisałem sam potem "Oracle Form Builder" a teraz piszę kolejną o narzędziach developerskich serii 9i.

31

Odp: Tomasz Liebich

Jurgi: zapomina sie zapomina.
Samych mnemonikow nie zapomnisz ... ale juz co i jak w hardwarze - jak najbardziej. Ostatnio pisalem skrola :)
i wylaczalem ROM :) dluuugo mi zeszlo :)