Temat: Płyty CD znalezione u Vulgara

Przeglądając wczoraj to co pozostawił po sobie Vulgar, wpadły mi w ręce płyty z Atarowską zawartością. Na jednej podpisanej "Stuff Piguły, Stuff Vaska" znalazłem między innymi fotki z parties. Nie ma ich na Pigwie. Jeżeli Vasko ani Piguła nie wyrażą swej dezaprobaty, to je wrzucę.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Płyty CD znalezione u Vulgara

Fajnie, jakby się znalazło całe music compo z QuaSTa `95, bo jakoś nigdzie nie ma (gfx-compo znalazłem jakiś czas temu).

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: Płyty CD znalezione u Vulgara

Te foty powinny być tu ftp://ftp.pigwa.net/stuff/collections/V … ri_forever tyle, że się ten link nie odpala

4

Odp: Płyty CD znalezione u Vulgara

AdamK: jakby Ci się rzuciło w oczy skany oryginalnej instrukcji do Crown of the Creation 3D to byłoby super. Skanowałem i miał ją także Vulgar. Mój dysk w falconie padł i straciłem ją :( a bez niej nie można odpalić COC 3D :(

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

5

Odp: Płyty CD znalezione u Vulgara

Vasco, bo to, na co wskazuje ten hotlink, jest w nieudostępnionych katalogach (nieustający remanent, a Azbest nie daje znaku życia od czerwca).

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie