Temat: Monitor Atari PCC 1415 czy można go wylorzystać ?...

No własnie,czy można go wykorzystać (ha,ha,ha,) do współpracy z STe 520 - ką, i wogóle do jakiego Atari jest on  dedykowany?
Poza tym interesuje mnie jak skonstruować studio (malutkie- bez G4 Mac plus Pro Tools`a) składające się z Atarynki-mam STe 520-oraz z PC-ta - mam dobra maszynkę-Chodzi mi o stabilna prace w zakresie MIDI-to powierzyłbym Atarynce- jeszcze nie wiem jaki model atari byłby do tego najlepszy,Resztę tj. torom audio-podłozyłbym PC-ta.I tu jest kwestia - jak to pogodzić ? by było wygodnie ?!?

Odp: Monitor Atari PCC 1415 czy można go wylorzystać ?...

To jest chyba monitor do TTki, z innymi nie pojdzie tak latwo.

Jesli chodzi o zabawe w studio, to najlepszy do czystego midi jest TT, a jesli dodatkowo wave, to Falcon.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: Monitor Atari PCC 1415 czy można go wylorzystać ?...

Gdzie teraz kupić  Falcon`a oraz TT i w jakiej cenie one dzisiaj chodzą ?
Gdzie jest najlepsze oprogramowanie na Atari STe 1040,Falcon`a.TT,
Gdzie na temat tego oprogramowania dowiem sie najwięcej ?
Interesuje mnie wszystko ,co wiąże się z tworzeniem muzyki za pomoca tych programów. Midi-oraz Wave-a także łączenie tego ze sobą.
Nie wiem ,czy mozliwe jest wykorzystanie wiecej niż 16 ścieżek midi-osobno-np.32 sciezki do współpracy z instrumentem z którego sequencer wywali 32 scieżki w polifonu 64-cztero głosowej lub 128-mio głosowej.
Teraz wiem - jak wiele  NIE WIEM !!!!

Jednoczesnie bardzo dziekuje za zainteresowanie moimi problemami ?
Pozdrawiam -L.D.

4

Odp: Monitor Atari PCC 1415 czy można go wylorzystać ?...

Gdzie teraz kupić  Falcon`a oraz TT i w jakiej cenie one dzisiaj chodzą ?
[ciach]

Na liście dyskusyjnej znalazłem coś takiego:

http://www.signs.pl/gielda.php?go=showi … ;clid=1680

może Cię to zainteresuje? :)

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: Monitor Atari PCC 1415 czy można go wylorzystać ?...

Ma ktoś może jego schemat?

ATARI Falcon 14MB , STE 4MB, STFM 4MB, 800 XL turbo CA12 CA 2001, CPC 6128 mono, THOMSON MO5, SVI 738, Amiga 500+, 600 2MB, CDTV   + , CD32