1

Temat: Cykliczny sztab Warszawski [a]

A taka ankieta... Ja proponuję Ramę, ale inne propozycje w komentarzach...

Sikor umarł...

2

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

Inny termin: piątki i nie w Ramie, a w Centrum, gdzie każdy ma tak samo blisko. Może City (o ile tak nazywa się miejscówka podana przez Alexa)?

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

3

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

drugie piwo chrzczą

Sikor umarł...

4

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

Generalnie termin dowolny (i tak sztaby odbywają się nieregularnie), ale RACZEJ w weekend.
Rama jest OK, ale jak ktoś woli inny lokal, mogę się dostosować.

Heh, jakoś City mi podjeżdżało tym lokalem na J... i nie lubię jak się historia powtarza, zainteresowani tematem chyba wiedzą ocb.

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

Rama jest spoko. Termin niech jest taki by kazdemu pasowal.

6

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

Ja się dopasuję, Rama jest ok dla mnie, ale może być i centrum.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

7

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

Innymi słowy może być Rama, ale i Centrum, zarówno w sobotę, jak i inny dzień.
Reasumując - akceptujemy wszystko :-)
RAJ PANIE!

--------------------------------
Atari 65 XE | CA-12 z KSO Turbo 2000 | SN-360 | SIO2SD | MATT | Dokumentacja + książki od Retronics'a! | Atari 2600 Junior

8

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

Moje preferencje:

Za każdym razem z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem zakładamy ankietę dotyczącą terminu: np. na http://doodle.com/
po czym wybieramy termin, który pasuje jak największej liczbie osób.

W środku tygodnia, a nie w sobotę czy niedzielę.

Knajpa w centrum, w której słyszy się swojego rozmówcę (to jest może zbyt wygórowane wymaganie ;).

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

9

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

No własnie, to co napisał Fox: z wyprzedzeniem... Bo jak ktos pisze, że sztab dzis na 18:00, to słabo....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

10

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

Popieram słowa Foxa.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

11

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

Ale może już bez ankiet...?

--------------------------------
Atari 65 XE | CA-12 z KSO Turbo 2000 | SN-360 | SIO2SD | MATT | Dokumentacja + książki od Retronics'a! | Atari 2600 Junior

12

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

Fox napisał/a:

W środku tygodnia, a nie w sobotę czy niedzielę.

Z mojej strony środek tygodnia odpada - w tygodniu, to ja, moi drodzy, pracuję. A przynajmniej usiłuję pracować.

Sikor umarł...

13

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

A my leżymy w hamakach i uśmiechamy się leniwie do skąpo ubranych babeczek, które przynoszą nam drinki. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

14

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

Nigdy nie będzie tak, żeby wszystkim dogodzić. Róbmy może na przemian sztaby - raz w tygodniu i raz w weekend.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

15

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

Olać. Temat do zamknięcia, bo i tak nie ustalimy, jak widzę - a chciałem uporządkować.
Do mm: prośba o wieczyste zamknięcie.

Sikor umarł...

16

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

Srodek tygodnia mi takze srednio pasuje. Najardziej piatek po robocie ale czasem w sobote udaje mi sie wpasc. No i miejscem sztabu pownien byc pub a nie restauracja.

Ostatnio edytowany przez mazi (2013-12-23 20:57:42)

17

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

Miejscem sztabów powinien być lokal, gdzie oprócz piwa podają jedzenie (nie paluszki/chipsy, ale jedzenie). Na przemian tydzień/weekend jest ok.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

18

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

No to żeś trafiła jak kulą w płot, bo w Ramie jest jedzenie, normalne jedzenie.

Sikor umarł...

19

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

mazi napisał/a:

miejscem sztabu pownien byc pub a nie restauracja.

Dlaczego?

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

20

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

Poniewaz najlepszym miejscem do spozywania piwa sa puby. Co tu tlumaczyc?

21

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

Kwestia gustu.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

22

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

To prawda.

23

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

.

Ostatnio edytowany przez epi (2013-12-25 09:38:07)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

24

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

Sikor, to była odpowiedź na post maziego... Rozumiem, że Rama to świetna miejscówka dla Ciebie. Jednak myślę, że lepiej wybrać coś w centrum, by każdy miał tak samo blisko. Do samej Ramy nic nie mam, żeby nie było.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

25

Odp: Cykliczny sztab Warszawski [a]

innuendo napisał/a:

Sikor, to była odpowiedź na post maziego...

Ale dobrze odpowiedzial w temacie.

lepiej wybrać coś w centrum, by każdy miał tak samo blisko.

Niestety tak sie nie da. Nigdy nie bedzie tak by kazdy mial tak samo blisko :(

Do samej Ramy nic nie mam, żeby nie było.

Wiec w razie czego daleko nie masz. Bezposredni tramwaj podjezdza pod same drzwi :)



http://c.wrzuta.pl/wi17369/a3b902110011982a4b3117e6/wesolych-swiat