1

Temat: 800XL - pomóżcie

Witam

Coś złego stało się z moją Atarką (gołe 800XL) - przestała mi działać stacja i sio2pc, chociaż magnetofon działa ok.
Czy ktoś może wie co się stało?

2

Odp: 800XL - pomóżcie

zasilacz

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: 800XL - pomóżcie

niestety nie. zapomniałem dodać, że moje dwie pozostałe atarki (65xe)działają ok na tym samym sprzęcie (zasilacz, stacja, kable, sio2pc)

4

Odp: 800XL - pomóżcie

No signal input... Pasiu to naprawi... ;)

Poszukaj konkaktu do Pasia lub innego elektronika - albo może któryś sam się tu odezwie - po pierwsze nie tracić nadziei - to pewnie jakaś drobnostka :)

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: 800XL - pomóżcie

drobnostka - pokey nadaje sie na stereo...
niech zyje sio2pc

przechodze na tumiwisizm

6

Odp: 800XL - pomóżcie

moj brat kiedys probowal podlaczyc atarke do zwyklego magnetofonu za pomoca lutownicy i sfajczyl atari na tyle, ze przestalo nagrywac na magnetofon, a stacji wogole nie widzialo. sprawdz czy magnet Ci nagrywa. Moze stalo sie to samo?

7

Odp: 800XL - pomóżcie

właśnie sprawdziłem i nagrywa.

8

Odp: 800XL - pomóżcie

no dobra, spróbuję inaczej. Kto (z wawy) naprawi mi 800XL?
W prezencie sprawne 65XE :D

Do cenzora: Może jestem głupi, ale nie rozumiem. Jakby Sznowny Pan Cenzor zauważył, mój post powyżej ma datę 12 II. Jeżeli w miesiąc później nie można dopisać nowego postu  to chyba jestem b. głupi (chyba dostałem zasilaczem od komody po głowie). Z tego co zrozumiałem to mogę sobie zmienić treść postu - no ale wtedy nikt go już pewnie nie przeczyta. Mogę też stworzyć nowy temat. Ale po co? Nie prościej po prostu dopisać o co mi chodzi i nie tłumaczyć wszystkiego od początku?
I zapewniam, że moim niecnym celem nie jest nabijanie sobie statsów. A bo i po co?

9

Odp: 800XL - pomóżcie

A i owszem masz racje, bo na daty nie spojrzalem. Moja wina.

10

Odp: 800XL - pomóżcie

Witam

Coś złego stało się z moją Atarką (gołe 800XL) - przestała mi działać stacja i sio2pc, chociaż magnetofon działa ok.
Czy ktoś może wie co się stało?

na 99,9% padnięty pokey i tak jak ktoś już napisał pięknie nada się na Stereo:)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim