1

Temat: Kupię sprawne SIO2SD bez obudowy i kabla.

Witam serdecznie jak w temacie.Kabelek SIO posiadam, mile widziana karta SD z softem. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt.

2

Odp: Kupię sprawne SIO2SD bez obudowy i kabla.

u lotharka za drogo(nowe) i szukasz taniej(używane) czy jak ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: Kupię sprawne SIO2SD bez obudowy i kabla.

ad.1.Do Lotharka pisałem, brak odpowiedzi na zadawane pytania.
ad.2. Szukam używki lub nowego nie ma to dla mnie większej różnicy, na Allegro kolo sprzedaje po 80pln. lecz nie mam porównania (jakościowo)z tymi co produkuje Lotharek.

Ostatnio edytowany przez zimny (2013-12-23 22:06:35)

4

Odp: Kupię sprawne SIO2SD bez obudowy i kabla.

zimny - nie wiem do kogo pisales ale nie do mnie...

sio2sd - 75pln, wysylka 24 pobraniowa TYLKO albo odbior osobity.

chcesz przelew - dolicz vaty, sraty..

Ostatnio edytowany przez lotharek (2013-12-24 08:40:03)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: Kupię sprawne SIO2SD bez obudowy i kabla.

zimny napisał/a:

na Allegro kolo sprzedaje po 80pln. lecz nie mam porównania (jakościowo)z tymi co produkuje Lotharek.

Nie ma co się zastanawiać - bierz od Lotharka.  Tamten z allegro nie ma nawet otworów montażowych - bedziesz się wkurwiał przy wsadzaniu tego do obudowy. Lotharkowe Sio2SD to pełna profeska. A co tam pochwalę się przy okazji jak wygląda moje - dyskoteka przy odczycie:

http://lh3.googleusercontent.com/-I2_64aoC5JU/Urle2iLntyI/AAAAAAAAbzs/GmgarknSO3Q/s640/IMG_20131029_225254.jpg

I am operator of my pocket calculator

6

Odp: Kupię sprawne SIO2SD bez obudowy i kabla.

Śliczne, przy okazji mam takie pytanie? czy Lotharkowe SIOSD umożliwia instalację wewnątrz komputera (tak jak ma kolega W1K   http://youtu.be/GpVUGgQum4o ) czyli czy ekran jest rozłączny od reszty konstrukcji, bo ze zdjęć nie dostrzegam a nie chcę mu głowy zawracać.

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

7

Odp: Kupię sprawne SIO2SD bez obudowy i kabla.

Tak,  ekran można rozłączyć z resztą urządzenia

I am operator of my pocket calculator

8

Odp: Kupię sprawne SIO2SD bez obudowy i kabla.

Lotharek cena satysfakcjonująca po świętach skontaktuję się z tobą i dogadamy temat do końca. Co do jakości to też miałem wątpliwości co do tych Allegro. Pozdrawiam serdecznie i dzięki za kontakt.

9

Odp: Kupię sprawne SIO2SD bez obudowy i kabla.

Temat do zamknięcia