26

Odp: Totalny swieżak mega ste

jury napisał/a:

Wolf na 16MHz, mniam :)

damianx napisał/a:

Update

Atari śmiga ,problematyczny okazał się niemiecki tos 2.05 po wymianie na 2.06 uk to co wywalało bombki śmiga.

Znaczy się, że Obsession i Blittermania po wymianie z 2.05 na 2.06 już się nie bombi?


Dokładnie............;-))) śmiga aż miło.

Jako stary Amigowiec stwierdzam że mega ste\tt to najładniejszy komp z tamtej epoki.

Jakbym miał gdzie trzymać to bym zakupił do tego monitor ten SM146 i miałbym na biurku fajny zestawik.

Ostatnio edytowany przez damianx (2013-11-22 17:44:50)

27

Odp: Totalny swieżak mega ste

Odświeżam temat.

Klawiatura zakupiona z Amibay nówka ,uk wersja.

Koprocesor zainstalowany i wykrywalny ,dzięki stryker za gala.

myszka gdzieś tam zakupiona do kompletu.

przejściówka vga od dudiego.

w załączniku zdjęcie zestawu.

w przyszłości jakiś szatan

Ostatnio edytowany przez damianx (2014-01-10 20:00:05)

Post's attachments

P1100021.JPG 402.62 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

28

Odp: Totalny swieżak mega ste

Śliczniutki, gratulacje.

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

29

Odp: Totalny swieżak mega ste

Cud maszyna!

Odp: Totalny swieżak mega ste

Klawiatura od Mega ST w Mega STE. Porażka ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

31

Odp: Totalny swieżak mega ste

A w Mega STE jest oryginalnie ta z prostokątnymi F-ami? To dopiero porażka :) Ta wygląda po atarowsku :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

32

Odp: Totalny swieżak mega ste

Z opinii na necie wynika że te z  mega st są trwalsze i fajniej pracują klawisze .
Z racji że wersji mega ste nie było jak zanabyć ,lub był to śmietnik niemiecki w kosmicznej cenie ,to zdecydowałem się kupić tę nowa i w normalnej wersji językowej.

Obawiałem się właśnie że nie będzie pasować ale teraz uważam że jest ok.

Jeszcze w wolnej chwili zmienię ten tymczasowy biały kabel telefoniczny na jakąś sprężynkę i szarą.

a i może jak jakaś się okazja nadarzy to monitor od kompletu ten 144.

Ostatnio edytowany przez damianx (2014-01-10 22:56:22)

33

Odp: Totalny swieżak mega ste

damianx napisał/a:

Obawiałem się właśnie że nie będzie pasować ale teraz uważam że jest ok.

Czyli rozumiem, że odpuszczasz wymianę :) Bo wybacz, miałem dać znać jakoś, ale w pracy taka sieka ostatnio, że kompletnie wypadło z głowy :)

Ostatnio edytowany przez jury (2014-01-10 22:55:37)

34

Odp: Totalny swieżak mega ste

jury napisał/a:
damianx napisał/a:

Obawiałem się właśnie że nie będzie pasować ale teraz uważam że jest ok.

Czyli rozumiem, że odpuszczasz wymianę :) Bo wybacz, miałem dać znać jakoś, ale w pracy taka sieka ostatnio, że kompletnie wypadło z głowy :)


Siemasz,

z tego co pamiętam masz wersje niemiecką ,chyba w związku z tym zrezygnuję.
no chyba że mnie pamięć myli to sprawa jest otwarta.

35

Odp: Totalny swieżak mega ste

damianx: i słusznie, bo masz najfajniejszą z możliwych "autonomicznych" klawiatur do dużych ATARI! :)