1

Temat: Atarowiec z Lublina potrzebny do testów Ultimy

Witajcie,

czy na forum jest jakaś dobra duszyczka, mieszkająca do tego w Lublinie, skłonna przetestować moje Ultimate 1MB? Mam z nią drobny problem i nie wiem czy coś źle podlutowałem w Atari, czy też jest coś nie tak z samą Ultimą. Test polegałby na podłączeniu mojej Ultimy do Atarynki osoby chętnej do testów. W zamian osoba ta otrzyma nagrodę w postaci butelki napoju chmielowego (bez względu na wynik testu :)). Jak ktoś byłby chętny i miał czas to niech da znać. Z góry dzięki!

ps. jakby ten "ktoś" miał jeszcze SIDE2 to już w ogóle byłby test full wypas :)

Ostatnio edytowany przez marx (2014-02-04 14:50:16)

2

Odp: Atarowiec z Lublina potrzebny do testów Ultimy

Daleko szukać nie musisz :)

http://www.atari.org.pl/forum/profile.php?id=215

3

Odp: Atarowiec z Lublina potrzebny do testów Ultimy

Sebol to juz bardziej STOLYCA ;-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

4

Odp: Atarowiec z Lublina potrzebny do testów Ultimy

Co go wygnało? 

MM: czy użyszkodników można by se posortować nie tylko po nazwie/ilości postów, ale np. po lokalizacji ?

5

Odp: Atarowiec z Lublina potrzebny do testów Ultimy

pajero napisał/a:

Co go wygnało?

Naprawdę tak trudno dojść samemu dlaczego ludzie wyjeżdzają z Lublina?

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

6

Odp: Atarowiec z Lublina potrzebny do testów Ultimy

chyba ze stolca
zawsze bede z lublina :P

przechodze na tumiwisizm

7

Odp: Atarowiec z Lublina potrzebny do testów Ultimy

syscall napisał/a:

Naprawdę tak trudno dojść samemu dlaczego ludzie wyjeżdzają z Lublina?

To sie nazywa "rozwijanie ściany wschodniej" ...

/te ... to niecenzuralne słowa/

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

8

Odp: Atarowiec z Lublina potrzebny do testów Ultimy

Jarkeczek napisał/a:

To sie nazywa "rozwijanie ściany wschodniej" ...
/te ... to niecenzuralne słowa/

No ja to wiem, nie zaczynajmy tematu bo mógłbym obrazić jakiegoś polityka czy innego lokalnego kacyka....

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

9

Odp: Atarowiec z Lublina potrzebny do testów Ultimy

Slonzoki nie lubia warszawiokow i goroli...ot folklor ;-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

10

Odp: Atarowiec z Lublina potrzebny do testów Ultimy

pajero napisał/a:

Daleko szukać nie musisz :)

http://www.atari.org.pl/forum/profile.php?id=215

Wiem że jest tu wiele osób z Lublina, ale nie mam w zwyczaju chodzić niczym świadek jehowy od skrzynki do skrzynki i molestować ludzi na PW. Jeśli nie będzie chętnych, to ulitmę sprawdzi pewna dobra dusza ze śląska, a browar wypije sam :)

11

Odp: Atarowiec z Lublina potrzebny do testów Ultimy

Wielu może nie, ale to jest akurat najbardziej kompetentna osoba, a mianowicie sam projektant urzadzenia :) Jedyny problem to taki, że wydaje sie być dość zajety, ale może uda Ci sie wstrzelić ;)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

12

Odp: Atarowiec z Lublina potrzebny do testów Ultimy

Ja jestem z lubelskiego, ale z krańców, co przy obecnej aurze utrudnia kontakt. Do tego mam niesprawne gole Atari. Czekam jakiegoś party i miłej duszyczki z lutownicą w ręku.

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

13

Odp: Atarowiec z Lublina potrzebny do testów Ultimy

Jarkeczek napisał/a:

Ja jestem z lubelskiego, ale z krańców, co przy obecnej aurze utrudnia kontakt. Do tego mam niesprawne gole Atari. Czekam jakiegoś party i miłej duszyczki z lutownicą w ręku.

No to widzimy się na AmiParty w Chełmie :). Znajdziesz tam napewno kilku speców od lutownicy (Jenot, Stachu). Jakby coś to będę miał przy sobie zestaw szalonego elektronika (stacja lutownicza, cyna, kalafonia, itp.).

Ostatnio edytowany przez marx (2014-02-05 11:53:29)

14

Odp: Atarowiec z Lublina potrzebny do testów Ultimy

Zobaczymy jak czas pozwoli bo ja akurat z drugiego końca województwa co Chełm. I mówiąc szczerze odkąd sprzedałem Amigę 1200, już 20 lat temu nie mam kontaktu ze środowiskiem amigowym.

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

15

Odp: Atarowiec z Lublina potrzebny do testów Ultimy

Jarkeczek napisał/a:

Zobaczymy jak czas pozwoli bo ja akurat z drugiego końca województwa co Chełm. I mówiąc szczerze odkąd sprzedałem Amigę 1200, już 20 lat temu nie mam kontaktu ze środowiskiem amigowym.

Ale AmiParty to impreza multiplatformowa :)

16

Odp: Atarowiec z Lublina potrzebny do testów Ultimy

lotharek napisał/a:

Slonzoki nie lubia warszawiokow i goroli...ot folklor ;-)

No to się k..a dowiedziałem, że Lotharek mnie nie lubi :P

Sikor umarł...

17

Odp: Atarowiec z Lublina potrzebny do testów Ultimy

marx napisał/a:

Ale AmiParty to impreza multiplatformowa :)

Znalazłem info, pooglądałem filmy, niestety termin niemożliwy dla mnie.

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000