1

Temat: Za ile kupić

Gdybym chciał kupić jakiegoś STka w zasadzie do słuchania musixow i ewentualnie pisania muzy na stkowskich trackerach to:

1. Co powinienem kupić
2. Ile powinienem wydać
3. Czy na allegro zdarzają się takie cuda

Pozdrawiam

All I hear is the sound of me falling on the ground

2

Odp: Za ile kupić

1. Wystarczy STE (stereo) a do tego 4MB ramu ktore wychodzi bardzo taniutko w tym modelu.

2. Do 100zl kupisz juz z jakims monitorkiem na allegro

3. Zdarzaja ale zawsze zapomne, ze sie aukcja konczy ;)

pozdro

ślamk!

3

Odp: Za ile kupić

A może by tak dalej się rozwijać pod RMT, zamiast rozdrabniać się na kolejnego compa ?  ;)   :P

4

Odp: Za ile kupić

rmt sie rozwija i to niezle - co poniektorzy juz slyszeli ... a co będą na sztabie to może też coś usłyszą ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

5

Odp: Za ile kupić

powiem tak st(e) jest fajne ale brak supportu u elektronikow st(ekowych )zniechecila mnie do tego komputerka....
a jezeli sie juz zdecydujesz to bez stacji Hd ani dysku ciezko bedzie (to samo tyczy sie nowego tosa)....

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: Za ile kupić

domyslam sie ze gole ST nie jest takie fajne...dlatego zapodalem ten topic.

Liczę na waszą pomoc.

All I hear is the sound of me falling on the ground

7

Odp: Za ile kupić

tatqoo: jesli masz brac to raczej tylko STE, tanio dolozysz w nim pamieci no i raczej niemozliwoscia bedzie pojawienie sie przesteru jaki wystepuje momentami na poprzednich modelach (glownie chip sound). Yerzmyey cos sie skarzyl iz na obu modelach ktore posiadal byly takie cyrki i sam szukal STE.
Stryker ma po czesci racje jesli chodzi o sprawy rozbudowy itp. Jesli juz jest mozliwosc rozbudowania to wychodzi troche drogo. Przykladowo kontroler paskudowski wyceniony jest na 140zl. Pal licho juz te stacje HD bo przezyc mozna na standardowej, a dysk to jednak nieporownywalna wygoda. Na allegro wlasnie ktos chce sie pozbyc STEka:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=21270898

Moze sie wreszcie skusisz? :)
Jakby co bede na sztabie to moze uda sie rozwiac (zapic) watpliwosci. ;)

pzdr

ślamk!

8

Odp: Za ile kupić

albo poszukać jakiegoś zioma w Niemczech - na tamtejszym "ibeju" wszystko startuje od 1 EURO (no prawie) :)

link

(hm... popraw to ktory - nie wiem jak tu sie hrefa robi - sorki...)  :oops:

MM: ja oprocz linkow to wiem tez jak sie bany daje, RTFM

- no dobra już dobra...  8)

I Ty zostaniesz big endianem...