Temat: 6800 Motorola..

Poszukuje ww procka w obudowie plcc64

ktos ma moze zj... amige 600 ?

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: 6800 Motorola..

@loth, ale w A600 to raczej 68000 nie 6800. Tak mi się przynajmniej wydaje - chyba, że 6800 nie było głównym procesorem, pytam, bo nie znam się na amidze...

Sikor umarł...

3

Odp: 6800 Motorola..

oczywiscie chodzi o 68000 - zero mi zjadlo, pozno bylo

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

4

Odp: 6800 Motorola..

ekh, doslownie 2 miesiace pozbylem sie plyty jakiegos sterownika (typu euro karty) z taka motka. lezal i sie kurzyl...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

5

Odp: 6800 Motorola..

panasonic kxp 6500 i pochodne...

przechodze na tumiwisizm

6

Odp: 6800 Motorola..

swoja droga, strasznie wkur...ny jestem na pomyslodawcow ACA620

toz to jakas pomylka -- proc mi sie zjaral (przegrzal) bo karte turbo sie naklada na proca gniazdem plcc i zero chlodzenia.

efekt byl taki, ze amiga 600 dzialala z karta turbo, a bez nie. ihmo lepszym rozwiazaniem, jest wogole wywalenie proca i podlaczenie za pomoca kabelkow karty z pcb...ale komu sie chce lutowac 68 kynarkow, bez pewnosci czy sie nie bedzie to wszystko rozjezdzalo...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

7

Odp: 6800 Motorola..

Trzeba wlutować miedziane gniazdo plcc, dobrze chłodzi i jest niezawodne :D
Albo zrobić sobie płytkę pod kickstart. Przy okazji i dla mnie ;)

Ostatnio edytowany przez jer (2014-02-12 14:58:32)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

8

Odp: 6800 Motorola..

Kup Sega Megadrive II. Tam jest 68000 w wersji PLCC. Megadrive chodzą za grosze. Ja mam dwie sztuki, z czego jedna chyba z jakimś zimnym lutem lub mikropęknięciem, ale z reguły działająca.