126

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Poumawiałem się z niektórymi i niestety, muszę odwołać swój przyjazd z powodów rodzinnych :(

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

127

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Chciałbym przeprosić te osoby, które nie otrzymały jeszcze gadgetów z ostatniego SV2k13. Począwszy od tego
tygodnia będę organizował ich wysyłkę. Pozostało tego dosyć sporo, ponieważ chciałbym nagrodzić tyle osób
ile to możliwe - i niezależnie od zajętej w konkursach pozycji.

Jest możliwość nabycia koszulek w rozmiarach L oraz XL i XXL z ostatniego Silly Venture (i jakieś
pojedyncze z roku 2011 i 2012). Planuję je sprzedać, a część pozyskanych z nich środków przeznaczyć
na pokrycie kosztów wysyłki do Polski jak i za granicę. Pozostała część powędruje bądź na kolejny organizowany
przeze mnie event bądź na kupno kolejnych gadgetów do Atari (może w końcu uda mi się u Lotharka "popełnić"
jakiś zakup do małego i dużego Atari).

Co do samego SV to nie podjąłem jeszcze żadnej wiążącej decyzji. To dla mnie bardzo trudny rok, związany m.in. z przeprowadzką poza Gdańsk. Nie mówię TAK ani nie mówię NIE. Na pewno miesiąc Luty będzie dla mnie kluczowym i wtedy określę się co do przyszłości SV.

Serdecznie pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

128

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Grey, trzymamy wszyscy kciuki! Ja po cichu liczę, że jednak SV 2k14 się odbędzie...
A co do zakupów zabawek do Atari u Lotharka: powinienieś za swoje zasługi dostać w prezencie... i szczerze powiedziawszy, sądziłem że tak się już dawno stało :(

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

129

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

@duddie: Lotharka pomoc dla SV jest przeogromna. Przeznaczył na nagrody wiele swoich urządzeń począwszy od 2010 roku, a na dodatek na moją prośbę zmodyfikował komuś nieodpłatnie Atarkę, dzięki czemu mieliśmy jedno demo więcej na SV2k13 (jeszcze raz dziekuję!). Tak to już jest, że na swoje przyjemności kasy brakuje - ja np. marzyłem o CT060 do Falcon'a. Niestety mam standardowy config wzbogacony jedynie o FPU i 14MB, ale i tak cieszę się że ktoś coś tworzy/tworzył na tą dopałkę.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

130

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Grey: wszelkiej pomocy jakiej byś potrzebował, tak w przeprowadzce jak i organizacji SV, w ramach swych skromnych możliwości, udzielę.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

131

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Dzięki wielkie Adam. Wiem że zawsze można na Ciebie liczyć. Na pewno się przypomnę :) Co do SV to mam już koszmary - poważnie :D Więc 100 razy się zastanowię zanim się zdecyduję. Na razie odpalam często Falcon'a i rozważam reaktywację naszego disk-maga. 

Pozdr.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2014-01-22 21:13:02)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

132

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Ja też deklaruję pomoc. W zakresie większym niż zwykle, ale daj znać wcześniej :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

133

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

@duddie: mam już trochę tych deklaracji pomocy - za wszystkie bardzo dziękuję. na razie odpoczywam i zastanawiam się co dalej. na pewno zarys potencjalnych produkcji na SV2k14 cholernie kusi, ale to jest "cała machina" działań, które musiałbym podjąć od początku - a siły na to brak...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

134

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Grey przyjacielu dasz radę!

135

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Jakby ktoś miał jakieś plany odnośnie kolejnej (potencjalnej) edycji SV to proszę o kontakt mailowy.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

No proszę, to już wiedzą, że z Krakowa potrzebujemy pilnie dostawać się na SV.
http://biznes.onet.pl/ryanair-uruchomi- … news-detal

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

137

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Ale to niestety tylko połączenie wakacyjne.

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Now … 76997.html

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

138

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM - teraz masz połączenie Polskimbusem z KRK do GDA

"wszystko się kiedyś kończy......."

139

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

ta ;) - już dwa autobusy brały udział w krasztestach ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

140

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Patrząc na to ile ich dziennie jeździ to aż dziwne że TYLKO 2 wypadki były...

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

141

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

bartek030 napisał/a:

Patrząc na to ile ich dziennie jeździ to aż dziwne że TYLKO 2 wypadki były...

Już TRZY.

Dziś w Krakowie był następny crashtest polskiego busa. Tym razem "od tyłu".

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC