Temat: Illusion - nowa płyta i trasa (Wawa, Zabrze, Wrocław)

Gdyby ktoś przegapił to 22-03-2014 po 16 latach ukazała się nowa płyta:

http://illusion.pl/ruszyla-przedsprzedaz-opowiesci/

Zespół jest również w trasie, najbliższe koncerty:

http://illusion.pl/koncerty/

Jeśli ktoś ma wątpliwości czy warto iść to od razu rozwiewam. Po wczorajszym koncercie w Gdańsku stwierdzam że są w takiej formie jak w 1993 na Marlboro Rock-in i późniejszych latach świetności. W sumie 2 godziny starego i nowego materiału, zagrane praktycznie bez przerw, pod scena nawet najwięksi twardziele wymiękali :)

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

2

Odp: Illusion - nowa płyta i trasa (Wawa, Zabrze, Wrocław)

Jestem fanem Illusion od powstania bandu wiec jak tylko sie dowiedzialem, ze sie reaktywowali (w 2011) i w dodatku ruszaja w trase z Flapjackiem to w te pedy polecialem na Trowar na koncert. I jak Flapjack rozjebal system swym koncertem tak podczas grania Illusion wszystko mi opadlo. Wiekszosc koncertu przesiedzialem na trybunie. Nie bylo tego ognia co w latach 90'. Rozczarowalem sie. Czy jeszcze raz sie wybiore? Nie wiem. Czas pokaze. Jednak na dzis chyba jednak nie. Niech zyja wspomnienia oraz 'Bol I Lol' w odtwarzaczu.

3

Odp: Illusion - nowa płyta i trasa (Wawa, Zabrze, Wrocław)

to jak z graniem w gierki "sprzed lat", ktorych sie nie widzialo 2 dekady. lepiej milo wspominac, niz odswierzyc sobie pamiec na nowo uruchamiajac, bo sie traci zludzenia, ktore dorabia nostalgia...

flapjack? jak pierwsza plyte przesluchalem - zajebiscie mi podeszlo ztcp (a slabo pamietam i nie chce psuc wspomnien :P ), po czym sie dowiedzialem ze polowa zespolu w jakichs neokatechumenalnych akcjach sie udziela, przez co mi zbrzydli. czasem po prostu lepiej nie wiedziedz, nie znac, ograniczyc sie do tego, co sie podobalo sie.

odnosnie illusion - nie chce mi sie wierzyc ze sa "tacy jak w '93". ludzie sie zmieniaja, zarowno wykonawcy, jak i odbiorcy. przy odbiorze oba te czynniki maja fpyte znaczenia. czuje ze po prostu miales zajebisty nastroj i "przypadkiem" nie udalo im sie jego schrzanic, czego rzycze i kolejnym osobom ktore nawiedza ich koncerta ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep