Temat: Wlepki

Ostatnio (co jakis czas) widuje u mnie w miescie wlepki z logiem Atari (w stylu nowozytnym) ... hmm... zaobserwowaliscie takie cos jeszcze gdzies? moze to jakas masowa akcja ;)

Ps. Jesli wlepiajacy to czyta to niech da glos ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Wlepki

Heh. Widzę że ludzie w różnych częściach świata często wpadają na te same pomysły.  :D
Sam też kiedyś zrobiłem vlepki z logiem Atari, ale szybko z nich zrezygnowałem na rzecz innych wzorów. Może kiedyś zrobię lepszy projekcik z atarynką, taki  którego nie będę się wstydził w busach zobaczyć.  ;)
A wyglądało to tak : ( bo pewnie w autobusach nie została już ani jedna  :rolleyes:  )
http://www.republika.pl/atari8bit/future.jpg

3

Odp: Wlepki

Ja widziałam w tramwaju numer 8 dziś ^O^! Ładne JIL logo :].

There's special place for me in hell. It's called the throne.

4

Odp: Wlepki

Taak... tylko ze to pewnie malolaty ktorym chodzi o te atari co wydalo Unreal Tournament, Neverwinter Nights itd. Ale zawsze cos :P

5

Odp: Wlepki

A wyglądało to tak : ( bo pewnie w autobusach nie została już ani jedna  :rolleyes:  )

No no theo fajny ten obrazek ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: Wlepki

U mnie nie ma nic poza hiphipkami:(

7

Odp: Wlepki

No no theo fajny ten obrazek ;]

HEH. Dzieki  :D
Ostatnio troche mało sie autobusami rozbijam ale postaram się zeby w marcu obowiązywały np następujące wzory (kolekcja wiosenna heheheh  ;) )
www.republika.pl/atari8bit/kanar.jpg
www.republika.pl/atari8bit/freedom.jpg

8

Odp: Wlepki

Ta... Kielon bardzo wymowny jest przy tym haselku. :)

9

Odp: Wlepki

widzialem pare dni temu w Klifie/Gdynia....łezka sie zagrecila i mowie do mojej: - Nasi tu byli!.........
hehehee a tak na marginesie UT całkiem spoko yest:)

gep/lamers^dial