76

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Nie. Wychodzi na to, że w tym czasie (piątek / sobota) mam niestety gwarantowane kiblowanie w kołchozie.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

77

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Heh, termin jak dla mnie nietrafiony... Podtrzymuję moje 5%, że dotrę - niestety, kupa z kasą i kupa z terminem...

Sikor umarł...

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

No i kupa z kupą.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

79

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

@pinokio: ale jak to ... sie nie napijemy ?!? noz ku**** :(

80

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Komu naszywkę? Do nabycia na zlocie, nakład pierwszej partii 50 sztuk. Cena: 7pln/sztuka.
http://atari.pigwa.net/party/naszywki.jpg

grzybson/SSG^NG

81

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

O jakie fajne :) Ja bym chciał ze 3 sztuki, ale będę dopiero na SV, fajnie by było jakby się jakieś ostały - ewentualnie jakby ktoś z Gdańska dla mnie kupił :) Mogę zapłacić z góry.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

82

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

To jest partia pierwsza partia pilotażowa, nikt nie powiedział że ostatnia. Jak się spodobają to zrobimy następne :)

grzybson/SSG^NG

83

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Heh... Termin zlotu od czapy, jak dla mnie :( Nadal tylko 5%, że uda się dotrzeć... A w long weekend byłoby jakieś 85...

Sikor umarł...

84

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Ja też się piszę. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

85

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Jedna dla mnie.

86

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

jacys falconowcy beda ? planuje przywiezc swoj nowo nabyty sprzte (brak myszki) i chcialbym zassac troche softu praz zanabyc przejsciowki do podlaczenia tego pod monitor ? da sie ?

87

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Zapewne Kroll i pewnie Jury.

88

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Jeśli chodzi o mnie, to pewnej pewności :) że będę, jeszcze nie mam. Ale gdybym miał być, to na pewno ze swoim potworem :)
Tyle, że jeśli chodzi o soft to ja jestem jakoś mało softowy, głównie mam na nim trochę gier i tony mp3, bo z tego sprzętu słucham muzy :)
Ale Kroll'u to na pewno ma petabajty softu na Falcona :)

89

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Jak dotrę na zlot to możemy zrobić copy Falcon image party... :)

90

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

WItam,

Na dzien dzisiejszy nie powiem na 100% ze bede ale na 75% juz w tej chwili ze tak, Jury ma racje softu na falcona mam pod dostatkiem :) i napewno go przywioze a jak bedzie dobry transport to i samego falcona.

Pozdro
Kroll

Ostatnio edytowany przez Kroll (2014-04-24 21:02:40)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

91

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

cedyn napisał/a:

jacys falconowcy beda ? planuje przywiezc swoj nowo nabyty sprzte (brak myszki) i chcialbym zassac troche softu praz zanabyc przejsciowki do podlaczenia tego pod monitor ? da sie ?

Planuje byc, patrz powyzej a i sama przejsciowka Falcon2VGA sie u mnie znajdzie, oryginalna dzialjaca myszka takze

Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

92

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

myszke biore/kupie/przyjme/postawie dobry napoj wyskokowy w zamian :) soft z checia przygarne. pozatym obejrze co tam na moim f030 jest wrzucone. pozatym z checia sobie skonfiguruje desktop, zainstaluje rozne usprawnienia etc. takze falcon copy party me gusta :)

93

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Grzybson: jak coś, piszę się na 3 sztuki naszywek. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

94

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Heh, wszystko wygląda na to, że na 95% nie dotrę :(

Sikor umarł...

95

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Voy, 3 sztuki, innym daj kupić, jak pisałem zrobiłem tylko 50 sztuk :) Ale chyba będą następne.

Ogłoszenie:
Nie ma mnie do 4 maja, jestem zagramanicą, więc jakby ktoś coś potrzebował, to proszę o cierpliwość :)

grzybson/SSG^NG

96

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Reszta chętnych też bierze po 2-3 sztuki, więc się nie wyróżniam. :P

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

97

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Witam,

no i potwierdzilo sie :( czego sie obawialem (chociaz jeszcze kilka dni temu byly szanse), wyjazd na Grzybsoniade spadl do 0% mam w weekend 10-11 maja znowu zajecia i nie ma mozliwosci ich odwolania etc.

Cedyn: prosze o kontakt na priva

Pozdrawiam
Kroll

Ostatnio edytowany przez Kroll (2014-04-28 13:22:06)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

98

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

... a ja pewnie w ten weekend zakończę w okolicy niedzieli swap na 2.0 16v 170ps / 1010kg, motronic 2.8, F16 krótka. Zapierdala to (przynajmniej na dawcy części);)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

99

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

jeszcze nie wiem w jakich godzinach/dniach, ale bede stawal na glowie by dotrzec. problem w tym ze mam spotkanie stowarzyszenia wtedy, na ktorym musze byc. w sobote :/ wiec pewnie wjade (caly na bialo) na sobotnia noc jedynie...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

100

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Pin, może i zapierdala, ale to już nie Atari ;-)

I przy okazji: bawcie się dobrze na zlocie. Ja w tym roku nie dojadę w częstochowskie rejony.