1

Temat: Wyprzedaż Atari

Witam
Przesiadam się na emulatory, więc będą do kupienia:
Atari 65 XE (na płycie 130 XE), sprawny GTIA, zasilacz, magnetofon (wgrywałem gry adapterem, więc nie wiem czy sprawny), kabel do podłączenia z monitorem, monitor Philips CM8833-II. Przy odbiorze osobistym cena 300 zł, jeżeli ktoś chce wysyłkę, to koszty i sposób do uzgodnienia. Nie mam oryginalnego opakowania, więc wysyłka to pewien problem.

Atari STE 4 MB RAM, sprawny układ DMA, kabel do podłączenia z TV (nowy), klawiatura niemiecka cena z wysyłką 350 zł.

Atari MegaSTE 4MB RAM, dysk 40 MB, jakaś karta (nie graficzna, czy muzyczna), klawiatura niemiecka, mysz, ukruszony narożnik komputera. Cena 570 zł z wysyłką.

Jeżeli ktoś odbiera osobiście, to "duże" Atari będzie tańsze.

2

Odp: Wyprzedaż Atari

MEGA STE 4 -- BIORE ! moge prosic o kontakt!

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

3

Odp: Wyprzedaż Atari

Sorki ktoś wcześniej z forum już napisał maila do mnie. Mega STE sprzedane, reszta do wzięcia.

4

Odp: Wyprzedaż Atari

To co z monitorem?

Chętnie go zakupię!

5

Odp: Wyprzedaż Atari

I pewnie chcesz żebym go wysłał? Problem w tym, że ja nie mam oryginalnego opakowania.  Musiałbym go jakoś zabezpieczyć, wolałbym odbiór osobisty. Przy odbiorze osobistym 120 zł z wysyłką 150 zł.

6

Odp: Wyprzedaż Atari

piszesz o odbiorze, a nie podajesz info gdzie, w jakim miescie.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

7

Odp: Wyprzedaż Atari

A sorki, pisałem AS-owi na Atari online gdzie, więc gapa tu nie napisałem. No dobra odbiór w WLKP w Gostyniu (63-800)

8

Odp: Wyprzedaż Atari

Atari STE 4 MB RAM, sprawny układ DMA, kabel do podłączenia z TV (nowy), klawiatura niemiecka cena z wysyłką 350 zł. - czy ta oferta nadal aktualna???

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

9

Odp: Wyprzedaż Atari

Tak. Wystawiłem na Allegro, w tej chwili aktualna, dwie osoby deklarują poważne zainteresowanie. W razie "W" pisz to ściągnę z Allegro. krzysztof(toczka)michalak96(małpa)onet(toczka)eu

10

Odp: Wyprzedaż Atari

STE sprzedane.

11

Odp: Wyprzedaż Atari

65XE sprzedane