1

Temat: zepsute 65xe na 130

Nabylem za grosze uszkodzone 65 z expansionem, komputer nie startuje
(czarny ekran).. dioda od powera sie swieci.
Wersja na plycie 130, ma 2 kosci pamieci (130 ma 4). Zauwazylem, ze pamieci sie cholernie grzeja, ma ktos takie ramki do odstapienia za browar?

Aha.. i jesli ktos ma dokladne foto takiej plyty to tez bym chetnie wzial i sprawdzil czy niczego nie brakuje.

2

Odp: zepsute 65xe na 130

Hej!

Daj mi adres domowy na priva a w poniedzialek wysle co trzeba.

pozdro

ślamk!

3

Odp: zepsute 65xe na 130

To moze byc RAM, ale nie musi - kupowanie padnietej Atarki to kupowanie kota w worku.

4

Odp: zepsute 65xe na 130

macgyver, po co sie powtarzasz? ;P
Jak wymiana ramu nie zda egzaminu to bedzie na stereo i juz.

5

Odp: zepsute 65xe na 130

Eno, Mac, ja kupiłem moją 8ooXL "nie wiem, czy działa" za 9 zeta na allegro - fakt - miała coś powalone z pamięcią i "no signal input", ale Pasiu już naprawił (na chwaście) - i jest róló sprzęt, panie! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: zepsute 65xe na 130

Poza tym lepiej odkupic za przyslowiowe grosze taka atarke niz zeby jakis lamer ja wyrzucil na smieci, nie?

7

Odp: zepsute 65xe na 130

no to jak sie chwalimy nabytkami to i ja zrobilem zakup, na ktorym bede sobie budowal drugiego potwora (znaczy nie sam tylko zrobi mi to tajemny mistrz lutownicy estetycznej)  tylko ma zwalone gtia  wiec jakby kto mial do odstapienia - sprzedania takowe niech dalby znaka.

a to moje cudeńko:

http://wawerfc.scene.pl/atarka


palce lizac

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

8

Odp: zepsute 65xe na 130

Xray prawdopodobnie sie znajdzie GTIA, wiecej na ten temat bedzie mi wiadomo w tym tygodniu po konsultacji z Xanem.

ślamk!

9

Odp: zepsute 65xe na 130

Poza tym lepiej odkupic za przyslowiowe grosze taka atarke niz zeby jakis lamer ja wyrzucil na smieci, nie?

Ale lepiej jest kupowac sprawna i nie zalowac tych 20 zlotych wiecej, niz padnieta, szczegolnie, gdy nie jestesmy biegli w grzebaniu po elektronice atarek i nie wiemy do konca co jej zepsute.

10

Odp: zepsute 65xe na 130

mac: dobrą bedzie szkoda rozebrac na czesci, a z zepsutej smialo sie pokeya, gtia, czy jeszcze co inne wylutuje.  ;)  kij ma 2 konce

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

11

Odp: zepsute 65xe na 130

I tutaj muszę się zgodzić z X-em.

Sikor umarł...

12

Odp: zepsute 65xe na 130

Wlasnie o to mi chodzi..

Gorzej jezeli ktos kupi zepsuta jako sprawna za jakies 100zl hehe

Dracon__ wysylaj! ;) ciekaw jestem nieslychanie czy to zatrybi.

13

Odp: zepsute 65xe na 130

Z wypowiedzi Xan-a wynikalo, ze owa druga ataryne chce miec jako dzialajaca i w tym kontekscie rozpatrywalem sprawe zakupu padnietej/sprawnej atarki. Tez sie zgodze, ze jak komus zalezy na samych czesciach, to lepiej kupic padnieta, no ale jezeli chcemy miec sprawna, to lepiej kupowac sprawna ;P

14

Odp: zepsute 65xe na 130

Hehe.. nie do konca chcialem miec dzialajaca.. Jak sie uda ja odratowac to super - o jedno sprawne Atari na swiecie wiecej, jak nie to tez dobrze. Tak czy inaczej chce w jednej miec stereo i inne bajery, wiec jezeli ta odpali to trzeba bedzie kupic kolejna.