1

Temat: SIDE2 + Ultimate a SIO2SD

Mój jedyny problem (na razie)  to korzystanie z partycji utworzonych pod SDX na CF w komunikacji z SIO2SD. Z fizyczną stacją dysków komunikacja bez problemów (odczyt, zapis, kopiowanie) natomiast wczytanie chociażby katalogu (DIR) z SIO2SD pod SDX trwa wieczność - pracować się nie da, funkcjonalność zerowa. Ja tylko tak mam (dlaczego?), czy jeszcze ktoś?

800xl (Ultimate + VBXE) + (130xe + 64 kb) + (800xe + Ultimate + MyIDE ][) + (1050 + Happy) + (CA-2001 + Toms) + LDW Super 2000 + xc12 + 1010 + SIO2SD + SIO2PC + SIDE2 + Amiga 500 + inne

2

Odp: SIDE2 + Ultimate a SIO2SD

IHMO TURBO z sio2sd gryzie sie ze sparta.

zmien w confgu SIO  hindex na najnisza predkosc i raportuj

ps. w jakim formacie atr ?

ps. karte cf a konkretnie partycje sdx  mozna w windowsie ztcp odczytac i nawrzuca co trzeba.. inmmy sposobem jest podmontowanie atr z fatu na cf - ale nie jestem uzytkownikiem tylko graczem i lutowniczym, miłośnikiem małych czarnych i mocnych trunkow. niech sie TRUB wypowie.    TRUB ??????

Ostatnio edytowany przez lotharek (2014-05-23 14:14:57)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

3

Odp: SIDE2 + Ultimate a SIO2SD

wydaje mi sie blad zwiazany jest z komenda $3F wysylana przez SDX. najszybciej sprawdzisz czy mam racje wylaczajac funkcje top drive w SIO2SD, hindex dla ultra speed nie ma tu znaczenia, mozesz ustawic jak chcesz.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

4

Odp: SIDE2 + Ultimate a SIO2SD

lotharek napisał/a:

IHMO TURBO z sio2sd gryzie sie ze sparta.

... bardzo dziwne. U mnie ta sama konfiguracja działa do 100kbps bez problemu.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: SIDE2 + Ultimate a SIO2SD

Trzeba wgrać najnowsze firmware, ja miałem starsze i nijak nie działało, winne były timeouty.

6

Odp: SIDE2 + Ultimate a SIO2SD

jak się w SIO2SD odczytuje numer rewizji firmware'u?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: SIDE2 + Ultimate a SIO2SD

Żeby nie mnożyć tematów podepnę się z pytaniem tutaj:

Jak mając wsadzone SIDE (lub SIDE2) do Atari zbutować komputer z SIO2SD?

8

Odp: SIDE2 + Ultimate a SIO2SD

Wydaje mi się, że jeśli nie zdefiniujesz dla APT aktywnej partycji D1: to po COLD /N pod spartą będziesz miał boot ze sio.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info