Temat: Programista Rapidusa poszykiwany

Miałem być na Głuchołazach omówić zagadnienie osobiście, ale z różnych względów nie dotarłem. Nie wiem też, czy Pasiu niczego z kimś nie uzgodnił, więc dajcie znać jeśli coś zostało już ustalane.

Meritum sprawy jest takie, że ja nie jestem w stanie poświęcać firmware'owi Rapidusa tyle czasu, ile powinienem i wychodzi na to, że jestem zasadniczą przeszkodą w ukończeniu projektu. Krótko mówiąc potrzebny jest ktoś, kto byłby w stanie przejąć część projektu, która nie jest dokończona. Do zaprogramowania jest część odpowiedzialna za konfigurowanie Rapidusa, a więc jakieś menu z paroma opcjami i jego logika, wydaje się zatem, że nie jest tego wiele (gwoli ścisłości jest to już przeze mnie zaprogramowane, ale nie działa poprawnie i ogólnie jest do bania i raczej do kosza). Ja dalej mogę (czyli będę, jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko) opiekować się stroną techniczną, merytoryczną i ogólnie pojętym wsparciem i programowaniem fragmentów - po prostu nie mam na tyle czasu żeby napisać całość sam.

Jakby kogoś interesowało projekt można obejrzeć tu: https://bitbucket.org/laoo/ptb/src

Chętnemu, jeśli zajdzie taka potrzeba i jeśli Pasiu nie ma nic przeciwko, mogę pożyczyć (na bliżej nieokreślony czas) atarkę z najnowszym Rapidusem na pokładzie (lub Pasiu może przełożyć samego Rapidusa, jeśli ktoś chciałby go mieć w swojej, bo moja ma tylko 320 kB).

To chyba tyle. Jak ktoś ma jakieś pytania, to zapraszam do dyskusji :)

2

Odp: Programista Rapidusa poszykiwany

od siebie dodam - ze chetnie wspomoge programiste :-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

3

Odp: Programista Rapidusa poszykiwany

Z nikim nie rozmawiałem o tym na party. Sprawa jest więc otwarta.
Jeżeli będzie potrzeba to egzemplarz Rapidusa się znajdzie.

4

Odp: Programista Rapidusa poszykiwany

Pasiu,

chyba czas uderzyc na ATARIAGE - sadze, ze znajdziemy kogos...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: Programista Rapidusa poszykiwany

czekamy na gotowe :P

w najnowszej odsłonie Altirry możliwe jest ustawienie różnego zegara dla 65816, np. powyżej 1.79 taki program jak TMC 2.0 (Composer) gubi synchronizację

jak wygląda to na Rapidusie ?

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

6

Odp: Programista Rapidusa poszykiwany

Zgłoś się na programistę, a sam sprawdzisz ;)