Temat: Perhydrol

Mam kilka rzeczy do odżółcenia, postanowiłem kupić perhydrol. Mam dwie opcje: techniczny lub analityczny. Ten drugi jest czystszy, ale dwa razy droższy. Co polecacie?

Pytanie dodatkowe: ile tego schodzi, powiedzmy na klawiaturę od 65XE?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Perhydrol

Perhydrol to jakieś 30% utleniacza, ja bym się trochę bał :) Tym to już się poparzyć można...

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

3

Odp: Perhydrol

Techniczny wez , nie ma tu znaczenia az tak wysoka klasa czystosci ze musi byc CZ.D.A.
Tylko rozciencz go tak to 50-60% i w rekawiczkach najlepiej bo potem ciezko schodzi ;P

4

Odp: Perhydrol

Ze skora? ;)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

5

Odp: Perhydrol

szkoda pumeksu , szybko sie konczy ;P

6

Odp: Perhydrol

drygol napisał/a:

...nie ma tu znaczenia az tak wysoka klasa czystosci ze musi byc CZ.D.A.

Byle tylko nie był B.D.W. ;)

Było miło :) Do widzenia.

7

Odp: Perhydrol

drygol napisał/a:

Techniczny wez , nie ma tu znaczenia az tak wysoka klasa czystosci ze musi byc CZ.D.A.

W 100% się zgadzam. Jest nawet lepszy, bo stabilizowany i nie ma niebezpieczeństwa podczas przechowywania.

drygol napisał/a:

Tylko rozciencz go tak to 50-60% i w rekawiczkach najlepiej bo potem ciezko schodzi ;P

Ja osobiście nigdy nie rozcieńczałem. Szybciej działa. Oczywiście niezbędne są okulary ochronne, rękawiczki i bardzo duża ostrożność.

Ostatnio edytowany przez hsimpson (2014-08-14 22:28:15)