1

Temat: Zasilacz do CA2001

Odgrzewam schabowego....

Pilnie poszukiwany zasilacz do CA2001. Ewentualnie jakiś zamiennik typu Spectravideo (podobnież pasuje do tej stacji). Ewentualnie poszukiwana dobra dusza która by taki zasilacz kupiła na eBayu - albo utalentowana duszyczka która by taki zasilacz zrobiła/przerobiła z innego urządzenia w Polsce (oczywiście zapłacę).

Jadę obecnie na pożyczonym zasilaczu a ten trzeba w końcu odnieść włascicielowi.

Czy ktoś byłby w stanie pomóc w wyżej wymienionym problemie?

gep/lamers^dial

2

Odp: Zasilacz do CA2001

gepard, jak znajdziesz na ebayu to mogę ci kupić. Podeślij link na priv z Twoją maks. ceną łącznie z przesyłką.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

3

Odp: Zasilacz do CA2001

Mozna jeszcze tak: www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?pid=123792#p123792

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: Zasilacz do CA2001

o fajnie :) , jest jeszcze temat wtyczki -  ja w tej chwili takiej nie posiadam - czy ktos takową dysponuje?

Ostatnio edytowany przez gepard (2014-08-19 14:51:31)

gep/lamers^dial

5

Odp: Zasilacz do CA2001

Jakby cos to pomogło, to taka sama wtyczke ma TI-99 i podobne, napiecia na pinach tez te same.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

6

Odp: Zasilacz do CA2001

no to ostateczność, ale zamiast nastepnego zasilatora do demontażu i kolejnych złociszach na wysyłki/przysyłki - może znajdą sie gdzieś wtyki :/

gep/lamers^dial

7

Odp: Zasilacz do CA2001

Zamiast gniazda - napiszcie do Jakuba Husaka, wtyczki Wam wydrukuje na drukarce 3D. To nie problem w dzisiejszych czasach.

Sikor umarł...

8

Odp: Zasilacz do CA2001

Tym bardziej że wtyczka jest prosta. To jest prostopadłościenny klocek z czterema otworami i stykami - jedyny trick to dobrać odpowiednią średnicę styków.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem