Temat: ChosNECK - ONLINE!!!

No ludkI!

Macie tu...wersje on line tak cobyscie nie musieli grzebac w plikach i wogole sciagac tego prawie 7mb zipa ;)
Ale i tak polecam wersje na flaszke...z muzyczka...z grafika bla bla bla :D
to zapraszam: http://msb.neostrada.pl i stuknac sobie na chosneck!

To milej lektury!

2

Odp: ChosNECK - ONLINE!!!

Super! Z braku laku i reszta ma mozliwosc poczytania sobie. Muze dajcie w mp3 :p to sobie odpale w tle hehe.

dzieki za fatyge!

ślamk!

3

Odp: ChosNECK - ONLINE!!!

A wersja offline też będzie? Wyrzućcie gdzieś *.zipa tego zina, bo mam do neta dostęp... hmm - okresowy :-/

Wiem - może czepiam się! ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: ChosNECK - ONLINE!!!

a te artki byly piasane odrazu na angielski czy moze przedtem byly po polsku ?? jezeli tak to prosze o spolszczone artki  :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: ChosNECK - ONLINE!!!

przykro nam...ale nie ma wersji polskiej tych artkow z wiadomych powodow.

6

Odp: ChosNECK - ONLINE!!!

Brawo!  HTML wszystkich zjednoczy!  :)   8)

Musze przyznac, ze artykle byly ciekawe... ale czy rowniez poprzednie numery doczekaja sie wersji online???  Oby! 

A propos jednego z artykulow, dla mnie tez nie bylo dziwne czemu maloatarowcy nie przesiadali sie masowo na 'duze' atari (podzielam poglad MacGyvera)....  ;)

7

Odp: ChosNECK - ONLINE!!!

hmmm, kolega Lewis jest niesłowny... posyłam Ci mail'e stary, i posyłam... i dupa blada :( napisz czy wszystko jest w porządku z wywiadem bo w kwietniu wydamy ostateczną wersję mag'a z poprawkami i "CT060 friendly"...

z góry serdeczne dzięx :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

8

Odp: ChosNECK - ONLINE!!!

Sorki, ale ostatnio mam urwanie dupy w pracy i jak wracam do domu nie pamietam o niczym. Postaram sie jak najszybciej oblookac.

9

Odp: ChosNECK - ONLINE!!!

ojej to ma byc i nawet: powered by 060....co sie porobiło...........

gep/lamers^dial