1

Temat: Korzenie xyw

z Lewisem gadalem, ze to fajny pomysl dowiedziec sie jakie sa zrodla xyw,
moja:
szczenieciem bedac, noszac sie na czarno przeczytalem w Metal Hammerze, ze jakis wokalista zespolu metalowego nazywa sie gorgh i pomyslalem,ze to brzmi fajnie i mrooocznie :)
a wasze?

2

Odp: Korzenie xyw

Twoja ksywa zawsze mi się kojarzyła z Fraglesami i uważałem tę bajkę jako źródło Twojej inspiracji, teraz zauważyłem, że tam występują "Gorgs", a nie "Gorghs" ;)

3

Odp: Korzenie xyw

fajne, uwielbiam fraglesow, sa dla mnie przerazajace nie wiem czemu :) dzieki

4

Odp: Korzenie xyw

U mnie sprawa raczej klarowna :)

5

Odp: Korzenie xyw

Jeśli o mnie chodzi, to nie było to jakoś skomplikowane. W PRLu (dawno temu) oglądałem na VHSie rodzinę Simpsonów i bardzo spodobała mi się głowa rodziny. I tak już zostało :).

6

Odp: Korzenie xyw

Moja brzmiała wcześniej Mr Mike. Miker to wersja skrócona (i tak już zostało stety). :)

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: Korzenie xyw

Ja ksywe mam od przedszkola, a jej pochodzenie jest raczej banalne, od nazwiska. Probowałem sobie kiedys wymyslac jakies ciekawsze, ale zawsze to wychodziło jakos tak sztucznie i na siłe, to stwierdziłem, ze co ja bede kombinował :)

Ostatnio edytowany przez wieczor (2014-09-15 10:13:02)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

8

Odp: Korzenie xyw

U mnie oczywiście od imienia, u Pasia od nazwiska (ksywka jeszcze ze szkoły średniej). :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

9

Odp: Korzenie xyw

A u mnie od mało konwencjonalnych, aczkolwiek sprawdzających się pomysłów... ktoś mnie tak kiedyś w szkole średniej nazwał... i tak już zostało ;)

10

Odp: Korzenie xyw

U mnie też od nazwiska, w szkole mówili na mnie Dudi. Więc tak z angielska dla zagranicy: Duddie.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

11

Odp: Korzenie xyw

Miker: a Rekin?

Moje: banal z wieku szczeniecego: http://robocop.wikia.com/wiki/Anne_Lewis, tylko sie nie udalo z angielska wymowa. Mozecie winic za to uczestnikow Ornety 95 :)

12

Odp: Korzenie xyw

Moja też banalna - od zarania dziejów jestem fanką Queen, a Innuendo to jeden z ostatnich i najlepszych, imo, albumów :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

13

Odp: Korzenie xyw

@lewiS: a, to nudności Robbocopa, a w sumie też fakt. :D

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: Korzenie xyw

Mnie tak zaczęto nazywać dlatego że w robocie chodziłem w koszulce pewnego zespołu metalowego, jakiego to pewnie większośc sie domyśli ;)

15

Odp: Korzenie xyw

Stryker wiadomo ... Mk :)
Czesto wołany jako Stryjek ...
Wczesniej byl zapozyczony ...Gulash lub Gls :) z Secret Service ...

Ostatnio edytowany przez stryker (2014-09-17 10:34:44)

"wszystko się kiedyś kończy......."

16

Odp: Korzenie xyw

Akademik Politechniki, okolice 1995-96 roku, linux na komputerze, świeże podłączenie do Internetu, siedzę przy kompie nieco wcięty (musiałem zrobić przerwę, żeby nie "zejść"), pierwsze uruchomienie ircii, wybór nicka i... niespodzianka - "stefan" zajęty (to od nazwiska). W tym momencie wpada do pokoju nawalony Grucha z hasłem:
- Chodź pić, ty, ty.... Jenocie tyyyy...

800XL/U1MB/Stereo+USwitch/SIDE2/VBXE 2.1
MegaSTE/USatan,

17

Odp: Korzenie xyw

A moje jest wymyślone z powodu braku pamięci. Oryginalnie mam ksywę Kaczor i tu na tym forum ileś lat temu założyłem konto o tej nazwie i zapomniałem hasła (nie byłem w tedy aktywny i brak dostępu do neta) . Zapomniałem też hasło do poczty z którą powiązane to wszystko było. Poinformowałem o  tym kiedyś Delego, miał to sprawdzić i sprawa ucichła. No i na razie jadę na tej Mr-tymczasówce-sky. Ogólnie wszędzie koledzy na mnie wołali i wołają Kaczor bo takie samo mam nazwisko.

Atari 130XE, LDW Super 2000, Atari410.

18

Odp: Korzenie xyw

Moja - od Pink Floyd

Wcześniej było Pink, ale jakoś w latach 90 przy próbie dobicia się do irc'a ktoś zajął mi tego nicka.
Dopisałem 'the' i tak zostało.....

a w podstawówce mówili na mnie Słoń (zgadnijcie dlaczego :) )

tP

Ostatnio edytowany przez thePink (2014-09-19 11:16:49)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

19

Odp: Korzenie xyw

Bo nadepnąłeś komuś na ucho?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

20

Odp: Korzenie xyw

:):)

Nie. Byłem trochę ciężki... :)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

21

Odp: Korzenie xyw

@epi - sorry, ale do tej pory nie mogę przestać się śmiać. Dobre to było, oczywiście z wyrazem szacunku do thePink.

Ostatnio edytowany przez MrKaczorsky (2014-09-19 11:32:10)

Atari 130XE, LDW Super 2000, Atari410.