1

Temat: Sztab w wyszkowie

Ostatnio nie wypalilo bo sie zle czulem, takze ponawiam propozycje sztabu 2 dniowego u mnie w sporym mieszkaniu, blisko basenu z sauna i flipperami/ automatami arcade. Najwiekszym problemem jest ugadanie terminu, wiec czekam na propozycje wolnych weekendow u was :) pozdrawiam gorgh

2

Odp: Sztab w wyszkowie

U mnie weekendy niby wolne, ale do konca pazdziernika jestem troche uziemiony.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

3

Odp: Sztab w wyszkowie

Wolalbym zrobic przed koncem pazdziernika bo potem wprowadza sie do mnie rodzina, moze dalbys rade jednak,licze na twoja obecnosc.
mazi,sikor,gzyniu,jell,as, miker, licze na wasz odzew jak to widzicie, bo nie wiem czy w ogole beda chetni

Ostatnio edytowany przez gorgh (2014-09-19 15:44:29)

4

Odp: Sztab w wyszkowie

Ja byłbym chętny. Co do terminu, to generalnie najbliższe weekendy raczej mam wolne.

Ostatnio edytowany przez jury (2014-09-19 17:38:56)

5

Odp: Sztab w wyszkowie

Też bym się pisał.

6

Odp: Sztab w wyszkowie

to swietnie, as jak tobie pasuje?

7

Odp: Sztab w wyszkowie

10-11.10 - zajęty, tydzień później - zajęty, 4-5.10 - ciężko wyczuć, za tydzień - ciężko wyczuć (załatwiam prywatne sprawy). Tym razem chyba beze mnie :(

Sikor umarł...

8

Odp: Sztab w wyszkowie

Oczywiscie, ze sie pisze. Tylko z terminami jest ciezko. Do konca wrzesnia mam zajete, pierwszy albo drugi weekend pazdziernika takze ale to do ustalenia poniewaz nie wiem teraz ktory :) a nie zalezy to ode mnie :)

9

Odp: Sztab w wyszkowie

sikor: wielka szkoda, liczylem,ze wpadniesz
all: to proponuje jak mazi da znac kiedy jest wolny to uderzyc w ten weekend, czyli 1 albo 2 weekend pazdziernika, moze bedzie jeszcze cieplo :)

10

Odp: Sztab w wyszkowie

W jakich monetach fliperki przyjmuja?

11

Odp: Sztab w wyszkowie

nie powiem teraz bo nie wiem

12

Odp: Sztab w wyszkowie

z przyczyn od wszystkich niezaleznych sztab nie mogl sie odbyc, ale OBIECUJE, że was po staropolsku ugoszcze jak tylko cieplej się będzie robić, co by spokojnie na balkonie posiedzieć, będzie sporo czasu na deklaracje przybycia i ustawienie sobie terminu, myślę zrobić imprezę trochę przed Foreverem