1

Temat: magnetofon 1010

Hejka,

Czy miałby ktoś do sprzedania magnetofon 1010 - oczywiście sprawny technicznie???

2

Odp: magnetofon 1010

Ja mam, bez zasilacza.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

3

Odp: magnetofon 1010

Duddie niestety nie znalazł magneta 1010, dlatego ponawiam zapytanie, czy miałby ktoś do sprzedania sprawny magnet 1010???

4

Odp: magnetofon 1010

A ile dasz za nówkę w pudełku, kompletna, z zasilaczem (110V), kablem?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

5

Odp: magnetofon 1010

Komplet jest pewnie drogi i jeszcze w pudełku....na ebayu taki komplet z pudełkiem kosztuje ok 165 zł. Ile proponujesz???

6

Odp: magnetofon 1010

Pokaż mi gdzie kosztuje 165, to kupię od razu :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

7

Odp: magnetofon 1010

http://www.ebay.pl/itm/60834-Atari-1010 … 5afa975dbd

8

Odp: magnetofon 1010

Bartek, mówiłem o nówce, no i z wysyłką wyjdzie o wiele więcej, nawet za ten, który pokazałeś :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

9

Odp: magnetofon 1010

Nie jesteśmy w Ameryce tylko w Polsce :) Ale tak z ciekawości napisz Duddie ile byś chciał za taki komplet i skąd masz nówkę jak to sprzęt około 30 letni???

10

Odp: magnetofon 1010

Dlatego każda cena poniżej 200zł za nowy 1010 to okazja.

Do ceny zakupu z USA dolicz transport + cło (3,5%) + VAT 23%.

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

11

Odp: magnetofon 1010

@Greg: no jesteśmy w Polsce i tym bardziej nowe 1010 to rarytas. Zobacz jakie ceny osiąga usyfiony i niedziałający złom na Allegro. A skąd mam? Od jakichś 18 lat zbieram sprzęt, mam mnóstwo kontaktów na całym świecie i często kupuję coś zanim trafi na eBay. Mam dużo rzeczy fabrycznie nowych z retrokomputerów. A ponieważ udało mi się zdobyć drugi taki magnetofon, to jeden będę wystawiał na sprzedaż. I uwierz mi, nie muszę Cię przekonywać, że warto to kupić za tyle czy tyle. Jestem pewien, że na Allegro uzyskałbym więcej, niż tutaj, ale wolę, żeby trafił w ręce kogoś, kto doceni jego wartość kolekcjonerską.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

12

Odp: magnetofon 1010

ok, no to ile byś chciał za niego??? ja jestem kolekcjonerem, nie handlarzem... ale czasem ceny mnie przerażają dosłownie... Jaka jest Twoja cena???

13

Odp: magnetofon 1010

200 zł.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

14

Odp: magnetofon 1010

Ok, możesz podesłać zdjęcia??? I która to będzie wersja bo z tego co wiem to jest China i Japan. Oczywiście jakby co to biorę tylko proszę podeślij foty :)

Ostatnio edytowany przez Greg (2014-10-17 14:42:27)

15

Odp: magnetofon 1010

To jest chyba Hong Kong, o ile pamiętam. Zrobię zdjęcia w weekend.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

16

Odp: magnetofon 1010

Fajnie :) to czekam z niecierpliwością :)

17

Odp: magnetofon 1010

[Troll mode]
Ale jak zrobisz zdjęcia to już nie będzie nowy :D
[/Troll mode]

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

18

Odp: magnetofon 1010

Willy, nowy nie oznacza Never Removed From The Box... ;-)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

19

Odp: magnetofon 1010

Duddie - pamiętasz o zdjęciach 1010???

20

Odp: magnetofon 1010

Ponawiam zapytanie, czy miałby ktoś z was do sprzedania magnetofon 1010 z zasilaczem i kablem sio - oczywiście sprawny. Czekam na info od was...