1

Temat: 24h Compo (3-4.04) second edition

Rozpoczynamy drugie 24h compo. Jest to kompo graficzne. Tematem jest: "Karykatura jednego z Atarowców". Akceptowane są wszystkie formaty, pod warunkiem, że możliwe jest ich wyświetlenie na Atari 8bit. Grafikę należy dostarczyć w formie pliku wykonywalnego na Atari lub dołączyć przeglądarkę/painter, w którym została utworzona. Prace należy przysyłać na adres lewis (at) atari DOT pl do 18 w niedzielę (4.IV). Praca nie może być nigdzie wcześniej publikowana.
Uwaga! Jako, że kompo jest oraganizowane tylko przeze mnie Dely także może wziąć w nim udział.

---------------------------------------------------------------------------------------

So, we start second 24h compo. It is graphics compo. Subject is: "Caricature of one of Atarians". All formats of gfx files are accepted, but it must be viewable on Atari 8bit. Graphic must be delivered in executable file or it can be in any file format, but you must deliver viewer/painter which was used to create it. All entries send to lewis (at) atari DOT pl to 6pm on Sunday (4.04). Your contribution must not be published anywhere earlier.
Attention! Because of compo is organised only by me, Dely can take part in it.

2

Odp: 24h Compo (3-4.04) second edition

jak zagramaniczniacy zaczna karykaturowac swojakow to nie poznamy :D
czyli majom przesrane juz na starcie.
No chyba ze Jacusia Trzmiela skarykaturuja :)

3

Odp: 24h Compo (3-4.04) second edition

czuj sie ze cos narysuja, chyba ze XI albo ktos ze slowacji.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: 24h Compo (3-4.04) second edition

Całkiem ciekawy temacik....  :lol:  ;)

5

Odp: 24h Compo (3-4.04) second edition

Dracon: licze na Ciebie :)

6

Odp: 24h Compo (3-4.04) second edition

No ja tez licze na Dracona, pytanie tylko czy jako tworce czy obiekt karykatury :DDDDDDDDDDDD

7

Odp: 24h Compo (3-4.04) second edition

Jak ktos sie zdobedzie na skarykaturowanie mnie, a praca bedzie dobra,
to moze, w nagrode, bedę jej uzywal na tym lub innym forum...  :D

A co do tego czy ja cos zrobie - zalezy od paru roznych spraw - zobaczymy.  :?


P.S.  [lekki off-topic] Polecam zobaczenie jak jeden z mistrzow karykatury
poradzil sobie z nielatwym zadaniem przedstawienia czlonkow Druzyny Pierscienia  - tutaj.  :lol:

Odp: 24h Compo (3-4.04) second edition

Lewis> Jako, że kompo jest oraganizowane tylko przeze mnie Dely także może wziąć w nim udział.

Ciebie rysuje? ;)

9

Odp: 24h Compo (3-4.04) second edition

Kto wie....