26

Odp: ldw

Sprawdził na dwóch dyskietkach zwykłych.
Wyszło na to, że działa na tyle na ile się da.
O oryginalne dyskietki z DOS 2.35I chodziło.
Pod SDX powinna działać normalnie, nawet z szybką transmisją (Super Synchromesh 68k).

27

Odp: ldw

Ok. Dzięki.

Fakt, opis cwany - istotnie czyta, zapisuje, formatuje, a że wyje niczym sztukas podczas ataku nurkującego i odczyt/zapis trwa wieczność to inna sprawa (lepiej o tym nie pisać). Czyżby typowa mentalność sprzedawcy z komiksów samochodowych? No przecież jeździ, a, że popowodziowy albo wyklepany z przystanku to nie ma co ujawniać, w końcu uda się trafić na frajera.

Jakiś komentarz bezrobotny (antyBrygadaW)? Dlaczego nie padło żadne słowo na temat tego w jaki sposób ona czyta i zapisuje? Znane ci były jej wady?

28

Odp: ldw

sprawdziłem co sprawdziłem i napisałem i nawet nie wnikałem, w tej chwili nie mogę oddać Ci kasy bo nie mam, może później... mogę zaproponować 1/2 wpłaty i zwrot stacji...

29

Odp: ldw

daj mu pół wypłaty z zasiłku dla bezrobotnych i będzie git ;-)

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2014-12-05 15:28:47)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

30

Odp: ldw

@Pancho, jak się nie boisz - umów się ze mną w Warszawie, spróbuję te dyskietki odczytać. Mam dostęp do CA z TOMSem oraz do 1050 z Happy - więc, jeśli dyskietki żyją - da radę. Co do stacji - można ją sprawdzić, w którym miejscu Warszawy mieszkasz (niestety, z pewnych przyczyn wizyta u mnie odpada...).

Sikor umarł...

31

Odp: ldw

[Nie doczytałem do końca - post nieaktualny :)]

Ostatnio edytowany przez Bluki (2014-12-05 21:29:40)

32

Odp: ldw

Pancho, możemy się umówić na próbę naprawy. Zadzwoń 600099371.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

33

Odp: ldw

bezrobotny napisał/a:

sprawdziłem co sprawdziłem i napisałem i nawet nie wnikałem, w tej chwili nie mogę oddać Ci kasy bo nie mam, może później... mogę zaproponować 1/2 wpłaty i zwrot stacji...

Ok, dzięki, że się poczuwasz. Odezwę się na priva.

Sikor, Duddie, serdeczne dzięki za propozycję pomocy, też się odezwę na priva, nie będę zaśmiecał wątku.