Temat: ATARI Party Głuchołazy 2015

Niniejszy ogłaszam że ATARI Party Głuchołazy 2015 odbędzie się w tradycyjnym miejscu i terminie czyli  ostatni weckend lipca tj 24-26. VII.2015r.
Jestem po rozmowie z Panią dyrektor szkoły, która zmniejszyła cenę za salę ,co mnie b.ucieszyło.
Ponieważ jest to 10 impreza pomyślę nad czyś szczególnym i jednocześnie proszę o pomoc i podpowiedż.
Proszę Was również o poparcie i odpowiedż ,czy chcecie aby party w Gł-zach było organizowane.

Jednocześnie muszę się odnieść do tego co było napisane w wątku Greya. Traktowałem Cię z szacunkiem za Twoje umiejętności organizacyjne ,zapał i oddanie naszej sprawie, ale skoro przez 9 lat " siedziałem z założonymi rękami " no to mój stosunek do Ciebie  muszę przemyśleć.
tebe zaś marzy o "wolnym rynku" ,poproś Greya aby wstęp na SV ustalił w wysokości np 300 zł. W końcu to najlepsze party w kraju i uznawane w Europie. Będą przyjeżdżać ludzie "z zagranicy" i tylko z zagranicy. Scena nie jest biznesem i nigdy nie będzie, nie po to integrujemy środowisko aby tebe zrobił z niego " wolny rynek ".
Wszystkim którzy mnie popierali dziękuję. :)

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2014-12-15 20:08:11)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Chcemy!

3

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Pewnie, ze chcemy!

4

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

My też chcemy!

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Nie wiem, czy w 2015 roku dotrę, ale jestem za ;)

Sikor umarł...

6

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Sikor a ty znowu :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Jeśli kasa i czas pozwoli, chciałbym być na tym kultowym już zlocie.

Tylko wezmę dwa wentylatory, zamiast jednego. ;)

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

8

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Cieszę się że będzie, w tym roku nie udało mi się na urlop wyjechać (a chciałem go z Party połączyć) ale już się szykuję na lato... (może nawet żonę w River Ride nauczę grać)

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

9

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Rysiek moje wypowiedzi były mocno przerysowane aby zwrócić uwagę do czego to wszystko zmierza

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

10

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

@stryker: w przyszłym roku pewnie nie będzie chodziło tylko o brak kasy, choć wszystko wskazuje na to, że jeszcze 2-3 lata będę się z tym borykał. Poczekamy-zobaczymy.

Sikor umarł...

11

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Też nie wiem czy w końcu znowu dotrę, ale cieszy fakt, że zlot się odbędzie :)

12

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Oczywiscie, ze chcemy!
Super, ze bedzie  :)

13

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Ok - wstępnie jadę ;) - Kompoty jeszcze do decyzji, bo awaryjnie w razie chęci poprowadzi je XXL albo każdy, kto tego zapragnie ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Ok - mam pierwszy pomysł.

Wycieczka do ... ZAMKU w MOSZNEJ ;)

Niezwykłe miejsce, piękny zamek.

http://www.moszna-zamek.pl/index.php/zw … 20i%20park

35 km w jedną stronę w kierunku Krapkowic, wszyscy kierowcy obowiązkowe dmuchanie - i jedziemy ;)

Ostatnio edytowany przez Pin (2014-12-14 20:45:16)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

15

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Ja tam nikomu do jego moszny nie zaglądam :|

16

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

ja też nie wiem czy będę, a raczej wątpię bo nigdy nie było mi po drodze, ale fajnie że będziecie się dobrze bawić,
jedna sprawa... może zmieńcie tytuł tego topiku tak żeby traktował o Głazach :)

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

17

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

larek napisał/a:

Ja tam nikomu do jego moszny nie zaglądam

Ale do tej Moszny bez podtekstów erotycznych zaglądnąć MOSZNA ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

18

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

ale Wy wszyscy p*.* normalnie aż pawia się chce puścić na to atarowe poletko jak sie czyta te ostatnie ZJEBANE akcje :/

gep/lamers^dial

19

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

To zależy, o czym mowa jest ;)

Zdanie moje osobiste mam takie, że w tym przypadku Grey powinien na priv skontaktować się przed publikacją informacji o SV na lato. Dla wielu potencjalnych uczestników jest to kwestia wyboru. Albo urlopu, albo finansów. Więcej nie piszę, bo teraz jestem w czarnej dupie po ostatnich wojażach ;)

Ostatnio edytowany przez Pin (2014-12-14 21:40:05)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

20

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Pinek, mam tak podły humor ( i wrodzony charakter) że normalnie poszedłbym z kimś dziś na wojnę :/

gep/lamers^dial

21

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Gepard - odpuść, bo następne konflikty jedynie podzielą nas bez sensu na kilka obozów. Musimy się wszyscy trzymać razem. Dlatego mam w dupie to, kto komu i dlaczego i jadę tam, gdzie akurat mogę. I nie interesuje mnie to, że Pan Stefan Józkowi podłożył nogę w 1999 roku, Błażej zwomitował na samochód Siergieja, a Wowa zrobił limo Saszy pod Ciechocinkiem w 2003 roku wieczorem w czasie libacji alkoholowej ;)

Wyjątkiem jest Forever, ale to oddzielna historia ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

22

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

@Pin: byłem...polecam...zamek wygląda jak z bajki
@Gepard: propozycja Pina jest trafiona jak w 10/10 ...... http://www.ctn-moszna.pl/  :) :)

23

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Każdy uczestnik terapii na 10 minut zakłada własną mosznę na głowę. Po 10 minutach terapia uznana zostanie za skuteczną. Jeśli uczestnikiem jest osobnik płci żeńskiej, mosznę moszna wypożyczyć z wypożyczalni moszn w Mosznej ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

24

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

Moszna?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

25

Odp: ATARI Party Głuchołazy 2015

http://papilot2.mykmyk.pl/img/660/0/45648305.jpg