Temat: Gry Sikor Soft

Taki prezent noworoczny od Sikora
atariki
"01.01.2015 - Sikor uwolnił wszystkie gry wydane przez niego na Atari, od tego dnia można ich legalnie używać (za wyjątkiem zmian w kodzie) na zasadach abandonware."

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: Gry Sikor Soft

No i to jest dobra wiadomość.
Sikor - dziękujemy.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

3

Odp: Gry Sikor Soft

Żeby się tylko nie rozmyślił :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

4

Odp: Gry Sikor Soft

Na razie pierwszy "rzut" dostępny na Atarimanii.

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: Gry Sikor Soft

Wydaje mi sie ze nie jest to najlepsze rozwiazanie (Abandonware) i wg. mnie, nie swiadczy dobrze o autorze.

Sa znacznie lepsze rodzaje licencji ktore mozna zastosowac.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

6

Odp: Gry Sikor Soft

beerware ? :D

7

Odp: Gry Sikor Soft

willy napisał/a:

Sa znacznie lepsze rodzaje licencji ktore mozna zastosowac.

DRM na Atari za 3… 2… 1… ;)

.: miejsce na twoją reklamę :.

8

Odp: Gry Sikor Soft

@willy: nie według polskiego prawa i rodzaju umów, jakie były zawarte. Polskie prawo to ciężkie prawo
btw: zamiast się cieszyć, że coś macie - jak zwykle słysze marudzenie. Żenada.

Sikor umarł...

9

Odp: Gry Sikor Soft

Sikor napisał/a:

btw: zamiast się cieszyć, że coś macie - jak zwykle słysze marudzenie. Żenada.

Przyganiał kocioł garnkowi :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

10

Odp: Gry Sikor Soft

Ech, malkontenty... ;)

I Ty zostaniesz big endianem...