76

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

ok, dostałem mail'a od jednego muzyka, że coś mi wyśle jutro na compo :) także Yerzmyey do roboty! :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

77

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Grey - postarm sie go przywiesc....ale czy sie uda....
DRC - ta kolekcja to jest to co mi posylales ? ;] to ja moge to wziasc.. ;)
Gep. - jakie czolgi ???? --- to byly chyba strzelajace wężyki ;/

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Na początku chciałem się pochwalić, że właśnie dotarły k mienia wyniki Outline Party (duże Atari) i wygrałem 4chnl compo, hahaha, ale yaya.
Chociaż nasze debilne grafiki już im się nie spodobały. ;) No cóż, bywa, hehe.

Z wyjazdem zaś jest rzyć i odbyt niestety.
Liczyłem na to, że pojedzie ze mną Pinokio plus moja siostra (jak zwykle), wówczas można by było rozłożyć koszta.

Niestety oboje się wycofali. W tej sytuacji cały koszt wyprawy spada na mnie, co oznacza, że nie mam nawet połowy pieniędzy na wyjazd.
Dzisiaj czwartek, a w Krakowie jakoś nie ma tego gatunku drzew, na których rosną pieniądze. Ku*wa. A już się nastawiłem na zobaczenie Falcona po raz PIERWSZY W ŻYCIU i na żywo. Je to wszehno na hovno.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

...Grey, ale mam nadzieję, że - zgodnie z zapowiedzią - jednak nasze demo ukaże się na party.........??? ;-)

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

80

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

yerzmyey: nasz koder coś ściemnia, że prod'a zrobi ale do Niedzieli. f*ck, i co teraz? :(

mam już dwa modki do msx compo :)

grtx

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

81

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

:!: IMPORTANT :!:

panowie! mam prośbę do Was... standardowo chodzi o PRZEDŁUŻACZE!!! liczę, że mi pomożecie.

adamk, trophy: please, zabierzcie ze sobą jakieś demka na STka, nie mam za wiele czasu aby zgrywać teraz stuff na dyski! (DD required!)

stryker: stary, określ się proszę czy na pewno bierzesz bądź nie bierzesz grilla, żeby ludzie nie głodowali! samym chmielem ciężko wyżyć ;) węgiel drzewny, rozpałkę etc, też zabierzesz? to są może szczegóły, ale chciałbym aby wszystko wypaliło... ja ze swojej strony biorę Falcon'a z monitorem, STka z monitorem (jeśli Trophy nie przywiezie swojego kompa)...

gepard: jak masz jakiejś dobrej jakości słuchawki to pleez, weź je ze sobą...

BTW - obok namiotu jest też malutka knajpka, gdzie można kupić pizzę i zapiekanki, ale głupio by to wyglądało jakbyśmy chodzili do konkurencji ;)

oki.. chyba o niczym nie zapomniałem... lejtaz...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

82

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

jak bym juz bral to samego grilla ale neiwem czy sie to wszystko zmiesci do cieniasa....na wszelki wypadek wez swoj ... ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

83

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

stryker: nie, no bez jaj... nie wiem czy to wszystko przytaskam! a pytałem Ciebie czy bierzesz swój aby nie taskać jeszcze czegoś... poza tym: co to za grill że zajmuje cały samochód? jakiś integracyjny or something? ;)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

84

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

huh... z pewna taka niesmialoscia.. przepraszam czy mozna ?
Wiem Grey ze powinienem sie mocno ukorzyc i gesto tlumaczyc,
ale moze face 2 face lepiej :)

Pozdrawiam i jezeli mnie chcecie, to mozliwe ze do zobaczenia.

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

85

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

yo Erosq! :) stary, PRZYJEŻDŻAJ!!! niby czemu miałbyś się "ukorzyć"? :) heh... oczywiście możesz u mnie przenocować, nie ma problemu! umoczymy pyski w jakiejś wódeczce i powspominamy stare dobre czasy... co Ty na to? :)

serdecznie pozdrawiam! aaa, i jeszcze jedno... weź też jakieś dyski do STka, np. FLIP-O demo o którym już tyle razy wspominał Dracon... i co tam jeszcze tylko masz! Z góry serdeczne dzięx!!! aaaa, czekaj czekaj... jakiś czas temu pokazywałeś mi swojego pic'a na piecu, gdzie były jakieś skrzynki z logoskami atari itp... masz to jeszcze? może wystawił byś tą pracę na compo? Inaczej kolega Gepard znowu wystawi jedyną pracę w TC...

greets :)

ktoś jeszcze refelktuje na qrczaka?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

86

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

hyh serce rosnie...

To teraz tylko musze sie z Winiem dogadac, bo moj przyjazd w duzej
mierze od niego zalezy :)
Z piciem moze troche przyhamuje, wodki ja juz chyba nie pijam :(
ale siem obaczy...
To juz w Gdansku nikt nie ma nic na ST ? Ja moge przywiezc cos, ale
tylko na FMe raczej (nie wiem jak stoje STE stuffem) poza tym nie wiem
czy mam jakies nowosci raczej starocie.
A z tym moim PICem to heh lame okropny jak zaczynalem ledwo lizac
3ds;a 5 lat temu :) wstyd pokazywac.. a nowe wszystkie niepokonczone

No to oby do soboty

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

87

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

heh, dostałem kolejną pracę na GFX compo (ST)... zajebiście :)

erOS: spoko, nie musi być voodka, aczkolwiek ostatnio nieźle mi wchodzi ;) nie szkodzi że starocia, bierz co masz! Maskotka też coś weźmie, Trophy również...

do soboty :) a w kiełbachy i prowiant do nich możecie się zaopatrzyć w Gdańsku, grill musowo MUSI być!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

88

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

no nie może być...wiecej prac...rysować rysować...

gep/lamers^dial

89

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Mam nadzieje, ze beda w tym barze tamte zapiekanki i hamskie burgery ? :)

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

To już w sumie raczej ostatnie podrygi konającego, ale zawsze warto złapać się brzytwy ;-)

Czy ktoś z centrum Polski jedzie tam samochodem? Gdybym skołował jakąś kasę, to mógłbym przynajmniej do Warszawy (czy okolic) podjechać pociągiem, gdyby potem było się z kim zabrać tam i z powrotem (jak Hobbit).

Jakaś Warszawa, Łódź, czy inne takie.......?

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

91

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

MacGyver: właśnie chodzi o to, że może nie być! :( dlatego pisałem o tym grillu i kurczakach... jeśli Stryker mi nie odpowie do 21szej to przytaskam swojego grilla, tak więc zaopatrz się w kiełbachę stary :)

Yerzmyey, to raczej spotkanie dla ludkuff z pomorza, wątpię aby komuś chciało się telepać taki kawałek drogi na jeden dzień :( szkoda, naprawdę... bo miałem nadzieję spotkać Cię w końcu face-face i pogadać o dupie Maryni, choć nie tylko jej ;)

pozdro!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

92

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Grey juz ci przeciez napisalem ...ze jak wcisne to gowno do ceiniasa razem z reszta złomu... to przywioze..a grill ten jest niemalych rozmiarow ..

"wszystko się kiedyś kończy......."

93

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

hmm... żeby w końcu nie wyszło tak, że nikt z nas nie weźmie grilla bo to by była porażka... anyway grill będzie na 100%, pojadę specjalnie do domu jeśli będzie takowa potrzeba.

greets!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

94

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

DRC: i żebyś nie zapomniał zabrać swojej nowej cyfrówy bo nie bedzie foto-reportażu...

gep/lamers^dial

95

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Jo ziomy! Sztab byl super! Lekko wujowo ze musialem szybko sie zmyc ale i tak frasunek dla uczestnikow! Szczegolnie dla Binarnego Winia (0/1: sen/pelna akcja+figo fago z paniami :)
Zbiku mam nadzieje ostro sie nie wk*** na nas (to wszystko wina VLXa! :)
Czekam na riltajma i fotki! :^)

Pigwa rekords mowi PANKOWY!

96

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

fotek narazie niebedzie.......... :(  w tygodniu moze je wzuce...
(byly jeszcze 2 zdjeciomaty zbika i greya ich tez molestujcie o te fotki ;) )
co do realtima i softu grey ma mi podeslac w poniedzialek i wtedy wzuce..
Apropo odbyly sie dwa compo ;] gfx compo: 6 prac no i msx compo 3 prace ofkors wszystko na st/falcon......
Z osob ktore przybyly to:
- Ja stryjek
- azbestos
- gepardos
- draconus
- maskotka i jego kumpel
- Żbiku
- grey z kobita jego kumplem i jego kobita
- VLX
- macgyver
- Winio ;-)
- pr0be - gosciu ktory wygral compo 6502 , chłopak ma 18 lat ;) no i z tego co sie dowiedzialem - muzyke do jego wystawionego demka pisal jego 13 letni brat ;)

pozdrowka

"wszystko się kiedyś kończy......."

97

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

dla mnie ten sztab był jak dotąd chyba najbardziej wypasiony...bynajmniej nie przez ilość osób ktore pofatygowały sie na portowe nabrzeże...było 10x wiecej smiechu niż w poprzednich edycjach + compoty...
pozostaje czekać na zdjecia (niektóre mają skandaliczne zabarwienie),prace,no i real time (oj wydaje mi sie burza wisi w powietrzu)
Winio rulez,ale jego sLD już nie...ale ciesze sie że kolo wrócił do picia;)

mała errata: kompoty: 6x 16 Color Entries
                                  1X True Color Entry
                                  3x Msx Entries

gep/lamers^dial

98

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Zbiku mam nadzieje ostro sie nie wk*** na nas (to wszystko wina VLXa! :)

Dupa jasiu. ;) Gdybym wiedział że Żbiku ma jechać z nami i gdyby nie zostało 10 minut do ciapągu, to bym nie rwał jak dziki. :D Ale nic, na następnym sztabie będę miał jeszcze jedno miejsce więcej w środku i 2 w bagażniku. :rolleyes:

VLX

99

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Fajny sztabik - do tej pory chyba najbardziej liczny i najdluzszy :) Dzieki dla wszystkich obecnych za wklad w wesola atmosfere, szczegolne dla Greya i Sylwii ;)

I kit w oko tym, co mieli byc i w ostatniej chwili dali ciala ;P

VLX: Nastepnym razem musimy dokonczyc te partie bilarda ;)

100

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

VLX: Nastepnym razem musimy dokonczyc te partie bilarda ;)

Teraz ja stawiam, a zasady zostawiamy te same. 8)

VLX