1

Temat: Do NOSTY jeszcze raz

NOSTY - w której części miasta Łodzi zamieszkujesz ???

2

Odp: Do NOSTY jeszcze raz

Na Widzewie.  Ale czy trzeba o tym krzyczec na cala Polske zamiast wyslac emila prywatnie?
A co? Podpadlem i chcesz mi spuscic lomot? ;)

3

Odp: Do NOSTY jeszcze raz

Miałem do wrzucić do poprzedniego wątku - ale tak jakoś wyszedł mi nowy temat :-(

Ale takie podejrzenia - ja łomot - ja taki spokojny człowiek :-)
Pytam z ciekawości może się kiedyś spotkamy na jakiś browar czy cóś  - ja zamieszkuję na Bałutach

Ale Widzew - to masz blisko na giełdę samochodowo-złomiarską :-))))

4

Odp: Do NOSTY jeszcze raz

Czyzby powstawał nowy odłam Sztabu?

ps. Z Wawy do Łodzi w sumie blisko, wiec jakby co to moze jakas biba? ;)

5

Odp: Do NOSTY jeszcze raz

W sumie to w Łodzi się nic nie dzieje.......................

Nuda.........................a pifo:-) jest dobre na smutki.......................
Najgorsze że czasu wolnego coraz mniej :-(

6

Odp: Do NOSTY jeszcze raz

no prosze a ja już myślałem, że poza mną w okolicach Łodzi nie ma żadnego Atarowca... (Blastera i Ramzesa nie licze)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

7

Odp: Do NOSTY jeszcze raz

No bez przesadyzmu ze nic sie w Lodzi nie dzieje... Na piwo latwiej skoczyc niz w stolycy pewnie.
Co do gieldy to kiedys i owszem bywaly perelki: a to sie ST z monitorem za 30zl wyrwalo a to Jaguara za 25... :D (no przyznaje to byl rekord swiata - myslalem ze mi pieniadze wyleca z lapek tak mi sie trzesly ;)

A teraz juz znam co najmniej 2-3 powaznych kolekcjonerow starych kompow z Lodzi, ktorzy przemierzaja gielde. Jak chce cos znalezc to jade tam na 8 rano, a po sobocie nie chce sie zwykle ;/

8

Odp: Do NOSTY jeszcze raz

Taaaaaaaaaaa.... giełda

Niestety ostatnio coraz rzadziej można tam coś ciekawego znaleźć


Tak mi się skojarzyło - ze 2 lata temu leżał Sharp MZ700 i facet mówi że to nie jego i sprzedawca przyjdzie za chwilę - no to ja mówię że wróce za 15 minut -wracam , a tu Sharpa już nie ma  - myślałem że się załamę - wtedy jakbym dorwał tego gościa co go kupił to bym chyba dokonał rozboju :-)
Może to ty NOSTY :-)

9

Odp: Do NOSTY jeszcze raz

a nie wygodniej byloby pogadac sobie na priv ??

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

10

Odp: Do NOSTY jeszcze raz

Kolejnych dwoch z lodzi???? Ciekawosta. I to jeden nawet z widzewa. Hmmmm

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)