276

Odp: Fortification 2015

Chyba tylko ty

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

277

Odp: Fortification 2015

@voy - nie zgadzam się z Tobą, ale też nie mam już siły na dalszą dyskusję.

sOnar myślałem, że od kilku postów trochę się zgrywasz i robisz sobie z nas bekę.
Mam nadzieję, że ochłoniesz, odpoczniesz i wrócisz.

278

Odp: Fortification 2015

Co tutaj się wyprawia.....?

279

Odp: Fortification 2015

Zamykamy po kolei zloty. Jeszcze tylko Głuchołazy się opierają...

280

Odp: Fortification 2015

Larek patrzę i nie wierzę ...

Odp: Fortification 2015

larek i się oprą !

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

282

Odp: Fortification 2015

Rysiek to czlowiek madry i dojrzaly :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

283

Odp: Fortification 2015

@nosty: jak najbardziej masz do tego prawo. Regulamin był w dużej mierze wzorowany na tym ze zlotów u Vaska, East Party u McMastera i jeszcze paru innych. Jakoś wtedy ludziom nie przeszkadzały takie zapisy i potrafili się do nich stosować.  Ok, dalszą dyskusję ja także odpuszczam.

@Rysiu: ja będę u ciebie na pewno. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

284

Odp: Fortification 2015

źle się dzieje w państwie polskim.

Ostatnio edytowany przez cobra.c64 (2015-02-11 21:59:33)

8 bit rulez!!!

285

Odp: Fortification 2015

miker napisał/a:

A ja nieco z innej beczki...

Mam wrażenie, że tego zlotu "i tak" miało nie być.

Czy tylko ja mam takie odczucie?

Odnośnie Wapniaka też miałam takie wrażenie:najpierw zamieszanie,a potem wycofanie się. Ale w przypafku Sonara pełne zaskoczenie. A propo regulaminów to uważam że organizator jasno przedstawia jego pełny zakres, a reszta albo się dostosowuje, albo wystawia produkcję gdzie indziej.

8 bit rulez!!!

286

Odp: Fortification 2015

Sorry, taki mamy klimat.

I Ty zostaniesz big endianem...

287

Odp: Fortification 2015

sOnar napisał/a:

Mam się określić tak?

Dobra.

Temat do zamknięcia i wyrzucenia.

Rysiek - rób Game Compo bo prac masa.

Proszę usunąć mnie z listy użytkowników tego forum Dely.

Cześć.



zla decyzja, wlasnie pokazales ze dwaj kolesie od troll regulaminu wygrali.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

288

Odp: Fortification 2015

...

Ostatnio edytowany przez voy (2015-02-12 09:59:46)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

289

Odp: Fortification 2015

@voy: niby racja, ale nie przesadzałbym - w sumie to nie aż tak bardzo :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

290

Odp: Fortification 2015

voy napisał/a:

...

wieczor napisał/a:

@voy: niby racja, ale nie przesadzałbym - w sumie to nie aż tak bardzo :)

I tym sposobem (po beznadziejnej edycji - czyli usunięciu całej zawartości swojego wątku) dochodzimy do d..y, bo nie wiemy, na co odpowiada osoba odpowiadająca na post. Edycja powinna być w jakimś stopniu ograniczona, gdyż potem czyta się argumenty nie powiem skąd. Ba, można nawet zmanipulować wypowiedź, dając co innego, niż było wcześniej :/
Heh, edycja powinna móc tylko "skreślać" wypowiedź i wprowadzać nowe/poprawione wyrazy... Ale wiem, to nie zależy od admina (ten może tylko ją zablokować) - to zależy od zastosowanego silnika...

Sikor umarł...

291

Odp: Fortification 2015

Ok, to był po prostu trollowy, żart, nie widziałem wiadomości voya przed edycją ;) W sumie nie od razu zauważyłem, że post był wyedytowany, więc pomyślałem, że miał być taki "treściwy" ;)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

292

Odp: Fortification 2015

@wieczór, tu akurat nie piję do Ciebie ani do nikogo konkretnego. Taka reedycj jest niestety ostatnio nagminna - dlatego jak się do czegoś odnoszę od razu cytuję, aby było wiadomo ocb.

Sikor umarł...

293

Odp: Fortification 2015

wieczor napisał/a:

Ok, to był po prostu trollowy, żart, nie widziałem wiadomości voya przed edycją ;) W sumie nie od razu zauważyłem, że post był wyedytowany, więc pomyślałem, że miał być taki "treściwy" ;)

Zacny trolling Milordzie ;)

294

Odp: Fortification 2015

Sonar, zastanow sie po trzykroc - dla kogo chciales robic zlot a nie dla kogo nie chciales. Mam nadzieje ze rozumiesz o co mi chodzi.
Reakcja nieuzasadniona moim zdaniem ...

ps. Spieszmy sie kochac zloty, tak szybko odchodza :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

295

Odp: Fortification 2015

@sikor: skomentowałem post xxl'a, lecz się rozmyśliłem - stąd wielokropek. Wieczór nie zdążył skomentować mojego posta przed jego reedycją. :)

Tak do rozważenia: co niektórzy pamiętają, jak w latach 2000-2001 też była podobna zapaść, jeśli chodzi o zloty, których nie dość, że było mało, to przyjeżdżało na nie równie mało osób. Podobnie było po ostatnim QuaST Party. Ale po jakimś czasie scena i tak się odrodziła...

W stosunku do paru osób trzeba mieć po prostu tzw. twardą d..ę i nie przejmować się ich fundamentalistycznym podejściem.

EDIT: literówka

Ostatnio edytowany przez voy (2015-02-12 13:07:44)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

296

Odp: Fortification 2015

syscall napisał/a:

ps. Spieszmy sie kochac zloty, tak szybko odchodza :)

Jakie to smutne i zarazem prawdziwe!!

297

Odp: Fortification 2015

xxl napisał/a:

zla decyzja, wlasnie pokazales ze dwaj kolesie od troll regulaminu wygrali.

Naprawdę jesteś oderwany od rzeczywistości :(

298

Odp: Fortification 2015

Odnośnie powyższej prośby S0nara - sorry za być może oczywiste dla Was pytanie ale na jakiej zasadzie zamykany jest wątek bo nie znalazłem w regulaminie i w "Sprawy atari.area" ? Mam nadzieję, że to nie offtop jeśli sprawa dotyczy tego wątku.

299

Odp: Fortification 2015

Przychodzi Dely, macha magiczną różdżką i nie można nic więcej pisać.

300

Odp: Fortification 2015

Szeryf: na podstawie odgórnej decyzji kierownika zamieszania.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio