Temat: msx

Witka!

Mam pytanko. Jak w programie odpalic muze w tle? Wiem, ze muze nagrywa sie pod jakis adres, ale skad wytrzasnac playera i jak go uzyc w kodzie?

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

2

Odp: msx

Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju muzyke chcesz odpalić

- cmc nagrywa sama swojego playera (plik *.rep)
- podobnie TMC wiec ich odpalenie jest stosunkowo proste ;)
- natomiast do MPT playerka trzeba napisać samemu - wiem że na początku były z tym problemy bo autor programu nie chciał go udostępnić - i o ile dobrze pamiętam pan Jaskier się wqu... i napisał własną z której wszysycy (poza Foxem ;) ) do dnia dzisiejszego korzystają poszukaj jej w Syzygy bądź w Seriousie (w którymś zinie były wszystkie zamieszczone !!! - wraz z opisem co i jak )

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: msx

- natomiast do MPT playerka trzeba napisać samemu - wiem że na początku były z tym problemy bo autor programu nie chciał go udostępnić.
- i o ile dobrze pamiętam pan Jaskier się wqu... i napisał własną z której wszysycy (poza Foxem ;) ) do dnia dzisiejszego korzystają poszukaj jej w Syzygy bądź w Seriousie (w którymś zinie były wszystkie zamieszczone !!! - wraz z opisem co i jak )

hmmm... nie za bardzo rozumiem o co wam chodzi... MPT był rozpowszechniany ze wszystkimi trzema player'ami (full, speed-version,digi-player). Na dyskietce znajdował się specjalny programik który umożliwiał dołączenie muzyki do playera i relokację tegoż player'a pod dowolny adres. Nie dość tego na dyskietce rozprowadzonej z mpt był plik *.doc w którym było wszystko dokładnie opisane. Jak uruchomić każdego playera, jak wszystko skompilować. Zaznaczam jeszcze raz SoTe nigdy nie roblił problemów z playeami ani MPT, gdy zdecydował sie puścić swoją pracę w świat, dopisał co trzeba i dał wszystko ludziom. Jezeli czegoś brakowało to można mieć jedynie pretensje do ludzi którzy to rozprowadzali w niekompletnej postaci :-(

pozdrawiam
Seban/SLIGHT