376

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Ok, Duddie, podeślę Ci łącznie z płytami Liroya. Dzisiaj spotykam się z nim o 13:00 :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

377

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

grey, weź proszę pod uwagę fakt, że masa ludzi tęskni za SV i płacze po nocach, no może nie płacze, ale bardzo nam jest szkoda, że imprezy nie ma. Nie odbieraj proszę tego jako ponaglenie, tylko chciałem wyartykułować, co wiele osób czuje i myśli. Pozdrawiam serdecznie.

378

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

zgadzam się z gorgh-em !   ja osobiście jestem rozwalony. BYłem w grudniu pierwszy raz na SV .... bardzo  bardzo mi się podobało... a tu koniec..masakra

.

379

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

SV to coś więcej niż party

380

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

To prawda.... Tęsknimy!

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

381

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Poprosze xxl 2k13 i xxxl 2k13.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

382

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

@gorgh: wiem że brak SV pozostawił po sobie wielką dziurę. przed chwilą widziałem się z Liroyem i powiedziałem mu o swojej decyzji. Zapytał "Jak to? Nie będzie Twojej imprezy? Stary, szkoda tego. Naprawdę. Byłem i bardzo mi się podobało". Miło to słyszeć. Potrzebowałem tyle tygodni aby móc w ogóle zacząć tu pisać - co już uważam za swój sukces...

Ok, Willy, zaraz dopisuję.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2015-04-13 13:42:58)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

383

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

gorgh napisał/a:

SV to coś więcej niż party

Tak tak tak~!

384

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

O, nasi tu byli :D

http://www.sillyventure.eu/pics/revision.jpg

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

385

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

To se ne vrati… :(

386

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Who knows...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

387

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

grey/msb napisał/a:

Who knows...

Słusznie!

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

388

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

ale bez ciśnienia, oddychamy...
A Grey niech się regeneruje na łonie rodziny... a my grzecznie czekamy na lepszy czas.

Poza tym te słowa same z siebie niosą pozytywny przekaz. Bo i po co utrzymywać domenę jeżeli
miałaby to być sprawa definitywnie zamknięta ;)

grey/msb napisał/a:

Kasa ze sprzedanych koszulek wędruje m.in. na pokrycie domeny:
www.sillyventure.eu

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

389

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

@erOS: odpowiedziałem w tej kwestii na AOL, ale wkleję i tutaj:

Spokojnie. Na razie dochodzę do siebie po tych "wymiocinach", które zaserwowało mi parę osób - paradoksalnie Ci komentujący głównie "zdalnie", nie uczestniczący w imprezie. Żałuję że temu uległem. To był błąd.

Pozytyw jest z tego taki, że wychodzę z tego wzmocniony. Tyle, że za późno. Niestety.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

390

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Nigdy na nic nie jest za późno..!!
Żałujmy tylko to czego nie zrobiliśmy.

391

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

3Mam kciuki:)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

392

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

@mały: ooo, jesteś, a już myślałem że Ci coś wyżarło... coś :> 3maj się Rafale. Damy radę :D Nic mnie tak nie motywuje jak pewien duet :) Ha, czas dopier**lić do pieca i zrobić jeszcze lepszą imprezę :) Jak nie teraz to innym razem.

http://www.sillyventure.eu/pics/tr.jpg

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

393

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

I tego się 3majmy!

394

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

No to ja funduję CT60e jako nagrodę. Do tego czsau już chyba będzie ;D

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

395

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

@Willy: trzymam za słowo :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

396

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

No to ode mnie 3 pokrywy do Atari XE, 3 pokrywy do Atari STF(M)/STE/Falcon i 3 pokrywy do Atari XL. A jak będzie połączona impreza z C=, to dorzucę coś do C=! :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

397

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Haha!

http://cdn.meme.am/instances/500x/61256025.jpg

Ostatnio edytowany przez wieczor (2015-04-14 07:15:52)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

398

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Grey: gdybym mógł coś pomóc, to wal jak w dym. 3mam kciuki!

399

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Pisałem tutaj dość długi wywód, ale nie chciałbym wrócić do stanu, który mnie zniechęcił do zaglądania na forum (kasowałem go 3 razy). Dlatego robię krok na przód - niedługo powstanie nowy wątek, w którym chciałbym wykorzystać fantastyczną grafikę naszego kolegi ze sceny C64 - Carriona (zgadzasz się?). Oczywiście nowe SV (kiedy by się nie odbyło) będzie poszerzone o C-64, zgodnie z założeniami. To dla mnie sprawa honoru.

Jest już wytypowana osoba do prowadzenia compo na platformę Atari XL/XE oraz regulamin. Ale to wszystko już w nowym wątku...

Dziękuję wszystkim którzy wierzyli w moje intencje, dla których bliska jest integracja naszego środowiska od VCS po Jaguara. Jeszcze nie czas na pożegnanie. Przepraszam że Was zawiodłem i wystawiłem na próbę Wasze zaufanie. Być może uda nam się to jeszcze odbudować - spróbujmy.

Niech moc ATARI będzie z Wami!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

400

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

/I\
Będzie będzie ….będzie zabawa….