51

Odp: Pinokio na prezydenta

BartoszP napisał/a:

Kolorem i gęstością błota.

... z powodu mniejszej zawartości goowna. O zapachu nie wspominając :)

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

52

Odp: Pinokio na prezydenta

grzeniu napisał/a:

gdyby nie związki to było by gorzej :)

bo jak wiadomo czym wiecej socjalizmu tum lepiej

"to sie uda"

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

53

Odp: Pinokio na prezydenta

No to mamy kontynuację tego cyrku. W TV1 Kraśko przeprasza za Lisa i w tym samym czasie, co jest niezłą komedią, za Pośpieszalskiego. Dodatkowo, władze telewizji publicznej zawiesiły w tym tygodniu program Pośpieszalskiego, bez podania przyczyny. W programie miał wystąpić Kukiz. No i zapachniało uroczo Białorusią.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

54

Odp: Pinokio na prezydenta

xxl napisał/a:
grzeniu napisał/a:

gdyby nie związki to było by gorzej :)

bo jak wiadomo czym wiecej socjalizmu tum lepiej

"to sie uda"

Cytuj całość a nie fragment zmieniając sens wypowiedzi !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

55

Odp: Pinokio na prezydenta

A co Wy na to ?
;o
Numer z "wynajęciem" Joanny od krzyża? Hmmm....

Ostatnio edytowany przez Dracon (2015-05-21 00:57:31)

Odp: Pinokio na prezydenta

TL;DR, a po za tym ściema.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

57

Odp: Pinokio na prezydenta

@Adam, nie przeczytałeś ale wiesz że ściema. Dobre.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

Odp: Pinokio na prezydenta

No własnie przeczytałem, TL;DR to ironicznie było.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

59

Odp: Pinokio na prezydenta

A teraz każdy z nas udowodni, że nie jest wielbłądem bo każdy niesie  jakiś garb.
Demotywatory to obecnie najbardziej opiniotwórcze i wiarygodne źródło informacji jest....era obrazkowa nadeszła...
Za niedługo zamiast encyklopedii będziemy cytatami z ćwierkadła i książkotwarzy udowadniać tezy.

P.S. W tej wypowiedzi przeważa sarkazm gdyby kto nie "kąsał fabułki".

60

Odp: Pinokio na prezydenta

[do kasacji, podwójny post]

Ostatnio edytowany przez Dracon (2015-05-21 22:58:23)

61

Odp: Pinokio na prezydenta

"TL;DR" - co to znaczy? Coś z języka nerdów? ;)

BartoszP: tu nie chodzi o firmę ale o treść, szczególnie tą. Szkoda miejsca na dygresje.

Ostatnio edytowany przez Dracon (2015-05-21 15:38:15)

62

Odp: Pinokio na prezydenta

[do kasacji, podwójny post]

63

Odp: Pinokio na prezydenta

@Dracon: http://www.miejski.pl/slowo-TL_DR

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

Odp: Pinokio na prezydenta

@classic
Uwielbiam ten styl. Zawsze głosowałem na PO ale gdy «tu wstaw dowolne losowe wydarzenie» to już teraz przysięgam nigdy więcej. Prawie jak: mam przyjaciół gejów ale pedały jednak powinny.... Nie lepiej walić prosto z mostu bez niepotrzebnej ściemy?

65

Odp: Pinokio na prezydenta

@Generale, spokojnie ja się nie odnosiłem do zawartości tekstu, tylko wyraziłem zdziwienie w związku z komentarzem Adama, który potem wyjaśnił, że to była ironia. Co do samego tekstu, to każdy ma swój rozum i może sam wyciągnąć wnioski. Tyle.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

Odp: Pinokio na prezydenta

Ja też się nie odnoszę. Po prostu nie rozumiem tej poetyki usprawiedliwiania swoich poglądów jakimiś dziwnymi łamańcami.

67

Odp: Pinokio na prezydenta

General_Specific napisał/a:

@classic
Uwielbiam ten styl. Zawsze głosowałem na PO ale gdy «tu wstaw dowolne losowe wydarzenie» to już teraz przysięgam nigdy więcej. Prawie jak: mam przyjaciół gejów ale pedały jednak powinny.... Nie lepiej walić prosto z mostu bez niepotrzebnej ściemy?

A ja nigdy nie głosowałem na PO i walę prosto z mostu: twój awatar jest obraźliwy.

68

Odp: Pinokio na prezydenta

Teraz dopiero zauważyłem tego szluga...  tak na pierwszy rzut oka nie rzuca się w oko.

69

Odp: Pinokio na prezydenta

ravenax28: zbadaj sobie za pomocą funkcjonalnego magnetycznego rezonansu jądrowego swoje odczucia religijne :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

70

Odp: Pinokio na prezydenta

ravenax28 napisał/a:

twój awatar jest obraźliwy.

To ta tolerancja i zgoda tak właśnie działa. :>

KMK
? HEX$(6670358)

71

Odp: Pinokio na prezydenta

grzeniu napisał/a:

ravenax28: zbadaj sobie za pomocą funkcjonalnego magnetycznego rezonansu jądrowego swoje odczucia religijne :)

Grzeniu :) dziękuję za "poradę", ale nie skorzystam. Rozumiem, że twój awatar przedstawia iloraz twojej inteligencji, a raczej jej brak. O poziomie kultury już nie wspomnę...

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2015-05-22 21:55:51)

72

Odp: Pinokio na prezydenta

A co obraźliwego jest w rzeczonym awatarze?

73

Odp: Pinokio na prezydenta

Bluki napisał/a:

A co obraźliwego jest w rzeczonym awatarze?

to że obraża uczucia religijne poprzez naigrywanie się z  symboli religijnych...

.

74

Odp: Pinokio na prezydenta

A na czym to naigrawanie się miałoby polegać? Może jestem ślepy, ale jakoś tego nie widzę.

Odp: Pinokio na prezydenta

@ravenax
Twój też jest obraźliwy dla mnie. I co teraz?