76

Odp: Pinokio na prezydenta

A mój avatar może być obraźliwy dla każdego, w dodatku się animuje, toż to całkowita demoralizacja!

Panowie, jak macie okres, to idźcie na świeże powiterze, albo dajcie sobie po razie prywatnie, gdyż ta dyskusja idzie w niewłaściwą stronę.

btw. Czy to nie miał być wątek o kandydaturze Pinokia na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej? :>

.: miejsce na twoją reklamę :.

77

Odp: Pinokio na prezydenta

Właśnie o to chodzi...
Pierwsze zadanie dla Prezydenta: oddzielić "czucie i wiarę od szkiełka i oka"

78

Odp: Pinokio na prezydenta

General_Specific ewidentnie przesadził, a mi katolskie sumienie nie pozwala przechodzić obok takich rzeczy obojętnie.

Odp: Pinokio na prezydenta

Bozia ci wynagrodzi za te cierpienia. Pójdziesz prosto do nieba.

Ostatnio edytowany przez General_Specific (2015-05-23 10:16:25)

80

Odp: Pinokio na prezydenta

Ja zgodnie z katolskim sumieniem pomodlę się za kolegę. Moja wiara i miłość do Boga są na tyle silne, że taki "żart" mnie nie rusza. A jeśli Panu Bogu nie podoba się ów "żart", to On go osądzi - nic do tego mnie, maluczkiemu. Bóg zesłał nam swojego Syna, żeby przypomnieć nam, że powinniśmy dawać świadectwo swojej wiary miłując wszystkich bliźnich - nawet, jeśli błądzą.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

81

Odp: Pinokio na prezydenta

Epi- pięknie napisane. W sumie "generałowi" o to chodziło, żeby sprowokować. Dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu.

82

Odp: Pinokio na prezydenta

ravenax28 napisał/a:

O poziomie kultury już nie wspomnę...

Ja naprawdę nie żartuje ty mój oświecony rozmówco: http://pl.wikipedia.org/wiki/Neuroteologia

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

83

Odp: Pinokio na prezydenta

@grzeniu: z całym szacunkiem, ale czego to w zasadzie ma dowodzić?

Np. wiadomo, że odczuwanie zapachu róży wywołuje w mózgu określone reakcje elektryczne. Wiadomo też, że podanie odpowiednich bodźców elektrycznych (chemicznych, jakich bądź) na odpowiednie końcówki spowoduje, że pacjent będzie czuł zapach róży, mimo że żadnych róż nie będzie w promieniu kilometra. Czy to dowodzi nieistnienia róż? Jakby nie. Czegóż więc?

KMK
? HEX$(6670358)

84

Odp: Pinokio na prezydenta

Jak sam napisałeś:
Jeśli ktoś czuje zapach róż to niekoniecznie musi imputować innym, że i oni muszą też je czuć i na pewno są w błędzie jeśli nie widzą właśnie ukwieconego pola.

85

Odp: Pinokio na prezydenta

Co paliliście ?

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

86

Odp: Pinokio na prezydenta

To samo.

87

Odp: Pinokio na prezydenta

http://gifyu.com/images/Denzel-Washington-Boom-Gif.gif

Ostatnio edytowany przez atari classic (2015-05-24 21:54:45)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.