1,626

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Hehe, wiara czyni cuda :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,627

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tak, obietnice nic nie kosztują. Przy każdej okazji politycy składają te same obietnice, których nie dotrzymują, a ludzie wciąż wierzą w kolejne, "bo teraz może być tylko lepiej". A niby dlaczego?

1,628

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Prezydent Komorowski wycofał się z pomysłu emerytury po 40 latach pracy :) On serio zmienia poglądy z dnia na dzień. Ja pitole.... Na szczęście odchodzi.

1,629

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

To za karę, że nie wygrał

1,630

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Przypomniał mi się fajny tekst Szechtera: :)
https://www.youtube.com/watch?v=VgQQKbqF56M

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

1,631

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Albo to: http://www.gazeta.ru/politics/news/2015 … 5277.shtml ... kluczowe jest "Ненависти к России оказалось недостаточно для победы на выборах. "
Dla nieobytych z grażdanką: "nienawiść [Komorowskiego] do Rosji była niedostateczna aby wygrać"

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2015-05-27 08:21:55)

1,632

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Niestety pasuje do tego wątku...miały być miejsca pracy, obniżenie podatków...w ogóle cud miód a tu nagle "trup z szafy"
http://polska.newsweek.pl/duda-postawmy … html#fp=nw

1,633

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A możne poczekajmy na wybory jesienią? Jeśli wygra PIS (oby), to wspólnie z ową partią będzie miał możliwość wprowadzania w życie obiecywanych zmian. Za pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej w 2010 r. w godnym miejscu- dziękuję.

1,634

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ciekawe czy nie opłacało by się kupić jeszcze kilka tupolewów.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

1,635

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

.

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2015-05-28 22:07:16)

1,636

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

"Wszystko to za rządów PO i popierających partię cudownych, słonecznych Polaków, otwartych, tolerancyjnych, nowoczesnych, uśmiechniętych, przyjaznych, kochających życie." (c) Piotr Wielgucki aka Matka Kurka.

KMK
? HEX$(6670358)

1,637

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ravenax28 napisał/a:

Jeśli wygra PIS (oby), to wspólnie z ową partią będzie miał możliwość wprowadzania w życie obiecywanych zmian.

Ale nawet bez wyborów powinien  je wprowadzać. Warunkowanie realizacji obietnic od wyniku wyborów, to już kombinowanie , którego ponoć w nowej rzeczywistości nie maiło być, bo w trakcie kampanii obiecywał wszystko i wszystkim.

Miało być pięknie a wychodzi po staremu ?

1,638

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nikt Ci nigdy nie da tyle, ile polityk obieca.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

1,639

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ciemny lud kupi wszystko :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,640

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

To w takim razie wszyscy Polacy którzy poszli zagłosować są ciemni, bo zarówno Komorowski jak i Duda obiecywali. "Mądrzy" pozostali w domach. Uważają, że "wszyscy są tacy sami i tylko chcą stołków".

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2015-05-29 17:56:42)

1,641

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ravenax28 napisał/a:

To w takim razie wszyscy Polacy którzy poszli zagłosować są ciemni

Niestety, ale coś w tym jest. Do tych ludzi już dawno powinno się strzelać, a nie na nich głosować. Oczywiście, że podczas drugiej tury zostałem w domu - wszyscy sensowni kandydaci niestety odpadli w przedbiegach, a nie zwykłem głosować przeciwko komuś, podobnie jak nie trafia do mnie idea wybrania "mniejszego zła".

Ostatnio edytowany przez cpt. Misumaru Tenchi (2015-05-29 18:20:31)

Sore wa chigau yo!
Emulation power forever!

1,642

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tenchi :D


Ja bym jednak zrzute na topolewy robił.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

1,643

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

Niestety pasuje do tego wątku...miały być miejsca pracy, obniżenie podatków...w ogóle cud miód a tu nagle "trup z szafy"
http://polska.newsweek.pl/duda-postawmy … html#fp=nw


Zacytuję jeden z komentarzy pod w/w artykułem:

"Więc wygrała cwana obłuda
i jej przedstawiciel Duda.
Bardzo mocny w obiecankach.
Przed Kaczyńskim na kolankach.
Chociaż sprytnie tłumił tremę,
głosił jedną wielką ściemę.
Chyba nam się nie upiecze –
grozi Polsce Średniowiecze

Dudus po wyborach już pięknie nie śpiewa, tylko posłusznie kwacze.
Wszyscy naiwniacy myśleli, że będzie, lepiej, mądrzej, inaczej.
W Krakowie na oczy przejrzeli i choć swojak, to go nie chcieli"

"Kraków, rodzinne miasto Andrzeja Dudy było jedynym dużym ośrodkiem w Małopolsce,
w którym wygrał Bronisław Komorowski, uzyskując 52,58 proc. głosów."


I tak to też wygląda z mojego punktu widzenia.
Kaczyński, Macierewicz i Ziobro nagle "znaleźli się" tuż po ogłoszeniu wyników.
Ale zaraz znowu np pojadą do wód, gdzie spędzą urlop do października tego roku.
PiS ich schowa, nie będą się pokazywać, ponieważ ich wizerunek działa na szkodę partii.

Oby tylko PiS nie wygrał wyborów parlamentarnych. Jeżeli tak się stanie, to będzie katastrofa - jeszcze większa, niż jest teraz.

Przypomnę, że to Kaczyński krzyczał, że z tego kraju wyjeżdżają tylko nieudacznicy.
Przypomnę, że prezydent-elekt chciał karać więzieniem za chęć posiadania dzieci.
Przypomnę likwidację WSI - za coś takiego w każdym innym kraju Macierewicz po prostu poszedłby siedzieć.
Przypomnę 'samobójstwo' Barbary Blidy - w każdym innym kraju Ziobro poszedłby siedzieć.

Macierewicz, Ziobro i Kaczyński powinni stanąć przed Trybunałem Stanu, ma się tak stać, ale prezydent-elekt na pewno stanie na głowie, żeby do tego nie doszło.

Oczywiste jest także, że obecna władza też nie gra czysto - żadna tak nie robi. Przekręty są zawsze i wszędzie, ale jak PiS nie daj Boże wygra jesienne wybory, to wojna polsko-polska po prostu temu krajowi strasznie zaszkodzi.
Pamiętacie awanturę o krzesła? Cała Europa się śmiała....

Nie chcę, by za sterami tego kraju stały ............ z krzyżem w jednej ręce i tubą ojca Rydzyka w drugiej. To będzie koszmar.
PiS już sieje nienawiść, zwłaszcza do Rosji i Niemiec, co nam może tylko zaszkodzić na arenie międzynarodowej.

Dla odmiany argument za PiSem, i to OGROMNY - może skończą z cholernym gender i tym podobnymi ruchami. To jest jedyna rzecz, której PO nie zrobi, a PiS może.

tyle.

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

1,644

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

thePink napisał/a:

Oby tylko PiS nie wygrał wyborów parlamentarnych.

Nawet się nie łudź - oczywiście że wygra. Już za niedługo połowa wszystkich mężczyzn zdolnych do trzymania wideł (bo karabinów przecież nie dadzą) choćby w zębach będzie karnie maszerować na Moskwę po wrak Tupolewa, a druga połowa zajmie się wystawianiem wspominanych w podlinkowanym artykule pomników dla ofiar katastrofy... przepraszam, rzecz jasna ZAMACHU smoleńskiego, oczywiście pod czujnym okiem pana prezesa. No ale o co niby chodzi? Przecież właśnie taka jest wola większości, a wszak to na niej opiera się dupokracja.

Ostatnio edytowany przez cpt. Misumaru Tenchi (2015-05-29 19:35:49)

Sore wa chigau yo!
Emulation power forever!

1,645

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

cpt. Misumaru Tenchi napisał/a:

Niestety, ale coś w[...]

A ty kolego jak przychodzisz na forum to w dobrym tonie byloby przywitac sie, przedstawic, napsiac cos o sobie a nie od razu wlaczac sie w polityke? Agitatorem jestes?

1,646

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Przepraszam najmocniej, ale czy ja kogoś do czegokolwiek namawiam? Ot, włączyłem się po prostu normalnie do interesującej mnie dyskusji, prezentując swój punkt widzenia. Nie wyczytałem nigdzie w regulaminie, że to jest zabronione.
Odnośnie reszty, mówisz i masz. A zatem bardzo serdecznie witam wszystkich, cpt. Misumaru Tenchi z Sosnowca, do usług. Niegdysiejszy komodziarz oraz amigowiec (oba sprzęty posiadam do dziś), obecnie multiplatformowiec-emulatorowiec z misją zagrania we wszystkie istniejące gry tego świata. Poza szeroko rozumianym retrogejmingiem interesuję się także mangą i anime. Niektórzy być może skojarzą mnie z prowadzonego na konkurencyjnym forum wątku o grach wszelakich. W sumie chyba tyle wystarczy.

Sore wa chigau yo!
Emulation power forever!

1,647

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

W takim razie witaj na forum Tenchi. Tylko z ta manga tu nie przesadzaj :)

1,648

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

mazi napisał/a:
cpt. Misumaru Tenchi napisał/a:

Niestety, ale coś w[...]

A ty kolego jak przychodzisz na forum to w dobrym tonie byloby przywitac sie, przedstawic, napsiac cos o sobie a nie od razu wlaczac sie w polityke? Agitatorem jestes?

Pokaż mi jakiś przepis, który zabrania pisania w wątku takim i takim od razu po zarejestrowaniu.
Po drugie, jak byś wyściubił czasem nosa spoza AA, to zobaczyłbyś, że Tenchi obcy nie jest.
Po trzecie, wyciągnij kijek z nosa/uszu/innego miejsca które blokuje rozluźnienie mięsni, gdyż Tenchi nie jest jedyną osobą, do której podchodzisz tak gwałtownie.

mazi napisał/a:

W takim razie witaj na forum Tenchi. Tylko z ta manga tu nie przesadzaj :)

Again, jest jakiś punkt w regulaminie, który zabrania?

Wracając do tematu, to ja bym był ostrożny w spekulacjach w rodzaju "hurr durr średniowiecze będzie jak pisiury wygrają, uu", bo stajecie się w ten sposób podobni (nawet bardzo) do tych, którzy krzyczą "to był zamach", czy "wina tuska", albo przytaczał jakiekolwiek sensowne dowody na potwierdzienie swoich przypuszczeń.

PS:

cpt. Misumaru Tenchi napisał/a:

Neo-Sosnowiec

Zobaczyłem to teraz, leżę i nie mogę wstać XD

.: miejsce na twoją reklamę :.

1,649

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Dzięki bardzo i spokojnie - pod tym względem w pełni wyżywam się w podlinkowanym powyżej wątku. Tutejsze forum polecił mi Skrzyp na Derenegeracji, wspominając o toczących się bez przerwy ciekawych dyskusjach na tematy wszelakie (u "konkurencji" jakby faktycznie lekki zastój w tej kwestii). Wchodzę sobie zatem i co widzę? Polityka! No to z miejsca ochoczo się włączyłem.
Tyle offtopicu z mojej strony - wracajmy do polityki. :)

Cokolwiek by się nie wydarzyło po przejęciu przez PiS władzy, to jakoś tak nie za bardzo jestem w stanie uwierzyć, że coś w tym kraju zmieni się na lepsze. Jedyna nadzieja w tym, iż być być może nie zmieni się na bardzo gorsze. Przypominam, że ta frakcja miała już swoje dwa lata, podczas których dosadnie pokazała co potrafi.

Ostatnio edytowany przez cpt. Misumaru Tenchi (2015-05-29 20:38:59)

Sore wa chigau yo!
Emulation power forever!

1,650

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

skrzyp: :) :D

wiecej :)

cpt. Misumaru Tenchi: no tak, jak jest polityka to dyskutnatow nigdy nie braknie :)