1,701

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Classic za to ci łykający wszystko od tv republika i dziennikarzy tzw. niezależnych (od rozumu) to są samodzielnie myślący prawda?

1,702

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Generale, widzę, że chcesz mnie podejść z flanki, ale nie marnuj prądu, bo ja już odpowiedziałem na to pytanie.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

1,703

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Gdzie? Jedyne co napisałeś to w skrócie, kto ogląda TVN i czyta Michnika to bezmyślny leming. Ponawiam pytanie, gdzie zatem jest prawda?

1,704

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

drac030 napisał/a:

Wg mnie o "mowie nienawiści" można powiedzieć tylko tyle, że jest to "pojęcie" (duże słowo) zbyt nieostre,

Lepsze od najlepszej definicji "mowy nienawiści" :
https://www.youtube.com/watch?v=J7L7v0Z5JqU
Podobno operatorzy kamer po każdorazowym wypowiedzeniu przez Niesioła słowa "PiS" czyszczą obiektywy :)

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2015-05-31 21:25:15)

1,705

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

General_Specific napisał/a:

Gdzie? Jedyne co napisałeś to w skrócie, kto ogląda TVN i czyta Michnika to bezmyślny leming. Ponawiam pytanie, gdzie zatem jest prawda?

A o tu, post 1,683 drugie zdanie.

Ostatnio edytowany przez atari classic (2015-05-31 19:12:58)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

1,706

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

General_Specific napisał/a:

...za to ci łykający wszystko od tv republika i dziennikarzy tzw. niezależnych (od rozumu) to są samodzielnie myślący prawda?

Tylko i wyłącznie oni....sorry, taki mamy teraz klimat na myślenie.

1,707

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

atari classic napisał/a:

Moje drogie Panie spokojnie, widzę że trafiłem w czuły punkt a może nawet punkty i bynajmniej nie mam tu na myśli punktu G. Gdy w powietrzu niczym jaskółki na wiosnę zaczynają latać argumenty z Freuda, to niechybny znak, że ktoś nie trzyma ciśnienia.

Ależ jest wprost przeciwnie :) Nadal się pogrążasz... czy posiadasz kolego lustro w domu? Spójrz w nie... zastanów się nad sobą, bo do tej pory wszystkie argumenty i inwektywy którymi obrzucasz innych pasują dokładnie do Ciebie... bez wyjątku :) A twoje reakcje pokazują jedynie że "trafiono w czuły punkt", ale nie mój, kogokolwiek innego, ale tylko wyłącznie Twój :P

atari classic napisał/a:

Pani Lusiu, rozumiem, że wszyscy użytkownicy tego forum przechodzą szkolenie ze znajomości Atariki i są zobligowani do pamiętania nazwisk przyporządkowanych pseudonimom. Aha, no to jest faktycznie argument nie do odparcia. Tak czy inaczej wybacz mi że cię od razu nie poznałem. Gdybym tylko wiedział z kim rozmawiam to bym nawet nie pisnął. Na przyszłość sugeruję jednak zmianę pseudonimu na prawdziwe nazwisko, to tak żebyś był w zgodzie z własnymi słowami i na wypadek gdyby trafił się ktoś jeszcze, kto jak ja nie zna Atariki na wyrywki.

Ojej, jak z dzieckiem... ja Ci piszę o jednym, a ty wylewasz swoje frustracje pisząc sformułowania i tok myślenia "zupełnie od czapy". Jestem prostym szarym człowiekiem, to co robiłem i robię na Atari, daje mi sporo radości i nie po to wkleiłem Ci linka do Atariki, aby oczekiwać na jakikolwiek szacunek dla mojej osoby czy aby się czymkolwiek chwalić. Są ludzie na tym forum którzy zrobili dużo więcej dla całego środowiska Atari niż ja, jak pisałem wyżej, ja to mały mało znaczący szaraczek, dla którego Atari to po prostu hobby. Więc nabijanie się że "gdybyś wiedział kim jestem" jest po prostu kolejnym żałosnym ruchem z twojej strony, więc powtórzę raz jeszcze link, był odpowiedzią na Twój zarzut że jestem równie anonimowy jak ty. Tak naprawdę to całe szczęście że traktujesz mnie jak wroga publicznego nr 1, bo szacunek z twojej strony byłby dla mnie obelgą :]

Przypominam że zarzuciłeś mi że również jestem anonimowy, co jest wierutną bzdurą, co Ci udowodniłem wklejając link właśnie do Atarki, ale ty oczywiście i z tego robisz żenujący cyrk :) Ale szkodzisz tylko sobie, pokazujesz swoją prawdziwą twarz. I nadal ukrywasz się pod pseudonimem jak rasowy trol, tak o wiele łatwiej obrażać wszystkich, prawda? I próbować prezentować swoją "jedynie słuszną" ideologię.

A tak na poważnie, to wyobraź sobie, że są ludzie którzy nie mają w zwyczaju śledzenia innych. Dla mnie nie ma znaczenia skąd i kim jesteś i jakie to fajne zdjęcie umieścisz w swoim profilu. Jeżeli pierniczysz bez sensu to jakież to ma znaczenie? Nawet gdybyś był Bradem Pittem to i tak pierniczenie zostaje pierniczeniem.

EDIT:

Śledzenie... ohhhh... ah tak... to ja chcę śledzić Twoją osobę? Naprawdę przyszło Ci do do głowy? Dawno w dyskusji nie było wybuchów, zamachu... bomb termo-barycznych, sztucznej mgły, konspiracji i spisku :P A Nie zaświtało w twojej biednej głowie że warto wiedzieć z kim próbuje się prowadzić dyskusję? Nie musi być imię i nazwisko, może coś zrobiłeś na ten albo inny komputer lub jakąkolwiek inna platformę. Może można zobaczyć jaką inną Twoją twórczość, poza trolowaniem i segregowaniem ludzi na tym forum, na tych co są "z nami" i tych którzy są "przeciwko nam". Może napisałeś jakieś teksty, opracowania, etc. No ciekawy jestem zakresu twojej innej działalności, intra, dema, arty, grafika, muzyka? Być może Atari wspominasz jako fajną maszynę do grania, pracy, etc. i rozumiem że może nic na ten komputer nie tworzyłeś, ale może są jakieś inne rzeczy, może książki z innego zakresu wiedzy, chciałbym wiedzieć z czystej wewnętrznej ciekawości czym się zajmujesz w pracy, co cię motywuje do takiego a nie innego działania. Jaki jest twój horyzont zainteresowań.

A co do pierniczenia, to jak zwykle "prawie" masz rację :) tylko jak zwykle pomyliło Ci się, bo większości wypadków to pierniczenie wypływa z Twoich ust :)

ps1) jak to napisałeś komuś wcześniej, nie musisz już odpowiadać, bo szkoda prądu, ale twojego a potem również mojego :)
ps2) nie musisz również wyliczać, ilości emotów które umieściłem w tym poście, zapewne tylko po to aby był "cool" :>
ps3) wiem że nie mam szans dyskusji z trolem,  tutaj muszę docenić twoje umiejętności, w tym się wyspecjalizowałeś znakomicie... trolling level master, gratuluje.

Ostatnio edytowany przez seban (2015-05-31 21:40:04)

1,708

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

"double post" się zrobił, proszę moderatora o skasowanie. O ile jakikolwiek moderator jeszcze tu zagląda, bo całkiem możliwe że może mieć już odruchy wymiotne :) niezależnie od tego jakiego jest światopoglądu.

Ostatnio edytowany przez seban (2015-05-31 21:26:16)

1,709

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Na szczęście nad wszystkim czuwa "Dziennik, który nie boi się władzy"....możemy spać spokojnie, ONI o nas zadbają.

1,710

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@O sławny Sebanie. Po to żeby prowadzić z kimś dyskusje na forum czujesz potrzebę poznania jego imienia i nazwiska? Doprawdy? Chłopie skąd ty się urwałeś? Na początku myślałem, że ten twój pęd do lustrowania mnie to był przypadek, ale po twojej tyradzie (przydługiej, aczkolwiek nie pozbawionej elementów rozrywkowych) widzę, że masz poważniejszy problem. Nie chce cię martwić, ale czekają cię ciężkie chwile na wszelkich forach, a co gorsza twoich potencjalnych interlokutorów czeka wręcz koszmar. Czy oprócz imienia i nazwiska muszą pokazywać skan dowodu, grupę krwi, historię chorób zakaźnych? Kiedyś jak ktoś się domagał na siłę wrażliwych danych to było wiadomo, że gość jest z resortu lub po prostu „kapusta”, ale dzisiaj to sam nie wiem, bo po raz pierwszy spotykam się z takim wścibstwem. No i na koniec apeluję o trochę logiki i konsekwencji w twojej pisaninie. Rozumiem, że jesteś wzburzony, ale zwracam ci nieśmiało uwagę, że „pokazanie prawdziwej twarzy przy jednoczesnym ukrywaniu się pod pseudonimem” stoi raczej w sprzeczności. Tak więc proszę uporządkuj swoje myśli przed następną emocjonalną erupcją.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

1,711

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

buhahaha... jednak jesteś nieuleczalnym przypadkiem :) nawet nie rozumiesz co się do ciebie pisze :) chłopie radzę abyś poszukał kogoś kto będzie w stanie Ci pomóc... próba zaistnienia tutaj powoduje wprost przeciwny efekt, ile razy jeszcze trzeba napisać Ci że się pogrążasz :) z każdym zdaniem, z każdym słowem... po prostu piękne :)

Nawet nie chce mi się cytować swojego własnego postu... przeczytaj go jeszcze raz, może zrozumiesz :) a jak nie zrozumiesz, to jeszcze raz, i jeszcze raz :) Ja Ci piszę jedno, a TY odwracasz kota ogonem :)

Już to mówiłem, powtórzę jeszcze raz osiągnąłeś niesamowity poziom i zasłużony tytuł "Troling Lever Master - gratuluję!" :D

Ostatnio edytowany przez seban (2015-05-31 22:20:32)

1,712

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Seban
...oj biedny Ty....po takiej tyradzie pozostaje  tylko sznur na gałęzi ze wstydu.

@Atari Classic: cytuję z odrobiną zmian
"...No i na koniec apeluję o trochę logiki i konsekwencji w twojej pisaninie. Rozumiem, że jesteś wzburzony, ale zwracam ci nieśmiało uwagę, że „zarzucanie taniej psychoanalizy przy jednoczesnej jej uprawianiu" stoi raczej w sprzeczności. Tak więc proszę uporządkuj swoje myśli przed następną emocjonalną erupcją."

1,713

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@O jeszcze sławniejszy Sebanie. Tak ładnie cię prosiłem o uporządkowanie myśli, a ty wypalasz chaotyczny i pozbawiony składu tekst z emotami zamiast znaków interpunkcyjnych. Jako, że proporcja tekstu w stosunku do emotów niepokojąco się zmienia, zaczynam się na poważnie martwić twoim stanem emocjonalnym. Może zrób sobie przerwę, przynajmniej do jutra. Okey?
@BartoszP, a ty zamiast podlizywać się wielkiemu Sebanowi, szykuj lepiej skan dowodu, bo on inaczej nie gada. No chyba, że też jesteś sławny w świecie ATARI.

Ostatnio edytowany przez atari classic (2015-05-31 22:36:27)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

1,714

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

#1) A gdzie się podziała pani Lusia? Już do się do niej przyzwyczaiłem :)
#2) A nie mówiłem że w końcu pojawi się argument o emotach :) Robisz niezłą komedię, trudno powstrzymać śmiech :) :] :>
#3) Jesteś przewidywalny w 100% :)

ps) http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowani … rollowania

Ostatnio edytowany przez seban (2015-05-31 22:40:40)

1,715

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

OK. Żeby zakończyć swój wątek w tym wątku chcę tylko napisać,że nie wierzę u ukryte miliardy na wyciągnięcie ręki. Takich po prostu niema. Dlatego nie mam powodu nie wierzyć w wyliczenia i prognozy ZUS oraz - prawie niemożliwe do ustalenia - prognozy budżetu państwa. Tu nie ma cudów (poza niepodziewanymi złożami gazu/ropy/złota itp).Tu potrzebna jest żmudna praca reformatorska na całe lata. Żeby zbilansować budżet trzeba by zarówno ciąć koszty i ograniczać wydatki jak i zapewne jeszcze bardziej podnieść podatki. Takie działania obróciły by już nie część,ale _całe_ społeczeństwo przeciwko rządowi. Tego nie zrobi NIKT!
Tym (kolejnym) którzy przychodzą do władzy pozostają tylko działania pozorne i propagandowe. Nawet jeśli nowe ugrupowanie Kukiza dojdzie do władzy i chłop na prawdę będzie chciał dotrzymać wyborczych obietnic to zasiadając na stołku premiera będzie miał do wyboru katastrofę natychmiastową, lub odłożoną w czasie. Wybierze to co wszyscy przed nim, czyli zadłuży się o kolejne ileśdziesiąt miliardów, bo przecież ani jego, ani obywateli nie obchodzi co będzie za 20lat. No bo przecież jakoś to będzie…
Ta łajba nabiera wody i niechybnie pójdzie na dno. I bez znaczenia jest czy wybrany w głosowaniu przez połowę pasażerów kapitan ma wąsy, fajną córkę,czy kiedyś był piosenkarzem. Sternik może kręcić fikuśne bączki, główny mechanik zatykać szmatami dziury a orkiestra przygrywać disco-polo. Pasażerowie i tak uważają, że bilety były za drogie, kajuty są za małe a żarcie nieświeże. I mają rację. Bul, bul, bul… :-)))
Pozostaje nam już tylko GW, Republika, mowa nienawiści, tęcza, tupolew, komor, niesioł,maciar...   Taki społeczno - medialny, wszystko - ogarniający SZOŁ. W tle nadchodzącej katastrofy... Buachachachacha :-))))
To mówiłem ja - Wasz Wernyhor ;-)

1,716

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Seban: widzę, że zaliczyłeś kolejną sesje psychoanalizy....czarno widzę twoja przyszłość

@Atari: za mało niemiły jesteś....musisz się trochę bardziej postarać bo to było z obszaru "suchar miesiąca" ...ciekawe kiedy powiesz coś od siebie...ale tak naprawdę od siebie jeśli wiesz co to znaczy....

1,717

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@marekp: dobrze powiedziane... i mimo tego iż to co napisałeś, są tacy którzy nie chcą tego dostrzec. Banda która jest aktualnie przy korycie i tak robi co chce, jedni wariaci, drudzy złodzieje... a my się żremy tutaj prowadząc donikąd prowadzący flame-war, i w dodatku wzajemnie się obrażając. Zdaje sobie sprawę że nie powinienem był po raz kolejny dolewać oliwy do ognia... bo dostałem co chciałem i byłem świadomy że tak będzie, jednak czasami warto pokrzyczeć bo słabo się robi gdy widzi się coś takiego jak to miało miejsce wyżej... jeszcze przed moimi postami.

@BartoszP: no tak... dla mnie już za późno... zapiszę się do ortopedy albo innego lekarza, bo na głowę to już za późno abym się leczył. A i do tego ortopedy to długo będzie trzeba czekać.

Ostatnio edytowany przez seban (2015-05-31 23:02:07)

1,718

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Czyli podsumowując rewolucja polega na zamianie Lemingów 1.0 na Lemingi 2.0....o przepraszam na Lemingi RP IV ?

1,719

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

O jaki ładny koniec nam wyszedł. Pani Lusia (powrót na specjalne życzenie wielkiego Sebana) z Panią Gabrysią jedząc sobie z dzióbków pokonały zło. A teraz dobranoc moje Panie.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

1,720

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

o jak miło... skoro "Pani Lusia" wróciła, to muszę poważnie zastanowić się nad zmianą płci, oł yeah! :) Teraz mam nowy cel w życiu :)

1,721

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Takie tam podsumowanie...

http://www.freespace.com.au/imagehosting/images/6691840138374572818.png

Ostatnio edytowany przez Bluki (2015-05-31 23:53:29)

1,722

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Classic. Pokaż mi palcem, albo zacytuj. W poście numer 1683 zaczynasz ładnie że niech każdy czyta co chce po czym dajesz tyradę na temat pewnego redatkora naczelnego w domyśle dając do zrozumienia, że kto go czyta to niesprawny umysłowo. Napisz mi proszę jeden tytuł prasowy, jeden kanał telewizyjny i adres witryny które powinienem czytać, oglądać, śledzić żeby prawdę poznać. Bez rozwodzenia się, zmieścisz się w kilku słowach.

1,723

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@general-specific: nie ma jednego takiego zrodla.warto czytac i onet,ktory ma dobre artki czasami,ale warto tez porownywac to co tam pisza z tym co ukazuje sie w dorzeczy, wpolityce,z tym co pisze chociazby ziemkiewicz ( polecam audycje na yt)

1,724

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

i ogolnie rozproszone zrodla w internecie,blogi itd ( sory za dp ale pisze z j2me )

1,725

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@general: Dobrze jest znać, zarówno jedną jak i drugą stronę. Ta pierwsza została już podana. Natomiast jeśli chodzi o drugą stronę to MaxTV, PodziemnaTV, czy też to co podał gorgh.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."