1

Temat: cd-link

Czy moze mi ktos wytlumaczyc co to jest?

2

Odp: cd-link

O ile się nie mylę...
Należy nagrać na CD programiki w jakimś turbo (jako pliki WAV) osobno lewy i prawy kanał - mamy substytut CD do Atari. Z tego co wiem dobrze to chodzi jako Turbo 2000 - no i pojemność nośnika - osobne kanały - więc ponad 2h

3

Odp: cd-link

Wlasnie tak myslalem.. ale w sumie bez sensu przy sio2pc (no chyba, ze ktos ma cdroma z guzikiem play a nie ma laptopa)

4

Odp: cd-link

Widziałem to w akcji i całkiem fajnie się to zachowuje dla osób które uwielbiają zabawe z t2000 świetna zabaweczka:)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: cd-link

No tak, ale to nie obsluguje start/stop magnetofonu, wiec wynalazki typu turbo blizzard juz nie dzialaja tak jak na magnecie (w turbo blizzard najpierw wczytuje sie nazwa gry a potem jezeli nacisniesz 'y' to magnetofon rusza dalej i czyta)

6

Odp: cd-link

Wdzieliśmy to w '98 na Atariadzie... wrażenie robiło! No nie Vasx i Piguś?

Odp: cd-link

W 2000, 2000..., choc pomysl byl starszy.

To bylo przede wszystkim do wczytywania gier, wiec nikt sie nie bawil w jakies handlery. Pomysl byl niezly! Jasne, ze dzis to juz nic specjalnego, ale kiedys, to ho ho!

8

Odp: cd-link

...a ja tam wole czytać płyty bezpośrednio z CD w formacie pieca; skuteczniejsza metoda. :mrgreen:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: cd-link

Bezpośrednio?! I Ty tak umiesz - okami? Bez czytnika?
A jaki masz transfer? Mózg nadąża? Korniki nie wariują?