Temat: Wpisy na listę obecności

Bardzo proszę aby nie wpisywały się osoby które nie mają zamiaru przyjechać do Głuchołaz . Jednocześnie wszystkich pozostałych proszę o wpisanie się i o info dotyczące prac. Ponadto wszystkich " Ludzi dobrej woli " proszę o sponsorowanie nagród . :)

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2015-06-30 10:53:51)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: Wpisy na listę obecności

+ sponsor

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

3

Odp: Wpisy na listę obecności

+1  ja sam

.

4

Odp: Wpisy na listę obecności

+ ja
+ RaNGuN

Ostatnio edytowany przez Jacques (2015-06-30 13:24:46)

5

Odp: Wpisy na listę obecności

+1 ja i być może +1 jeszcze

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

Odp: Wpisy na listę obecności

Serdeczne dzięki Panowie !
Wszyscy przez Was obdarowani będą Wam to pamiętać ! :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

7

Odp: Wpisy na listę obecności

Rysiu, chciałbym coś dorzucić do nagród.

Mam też pomysł na dwa konkursy growe, inne niż były dotąd.

Szczegóły wyślę Ci dzisiaj mailem.

Odp: Wpisy na listę obecności

Czekam w napięciu! :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

Odp: Wpisy na listę obecności

" Wróg nie śpi " i dopisuje się na 0 / zero /. Cyt. " żenada "?   :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

10

Odp: Wpisy na listę obecności

Proszę zwrócić uwagę, że można wpisać tylko dwa znaki. Przy dziesiętnym zapisie liczby 100 (jak 100%) następuje przepełnienie i zostaje 0.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.