Temat: Draństwo w wyborcza.pl

Cześć,

Strasznie mnie zdenerwowali.

Popatrzcie na ten screenshot:

http://tiny.pl/gxp1b

Z jakiej paki ja mam coś wyłączać, żeby wyborcza pozwoliła mi na oglądanie swojego portalu?????????
No żesz ........ to jest już przegięcie !!!!!

Co o tym sądzicie ?????


tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2

Odp: Draństwo w wyborcza.pl

Typowo korporacyjne podejście. To jest ich portal i mogą ustalać zasady. Albo się zgodzisz, albo nie oglądasz.
Bardziej mnie wkurza podejście publicznych mediów utrzymujących się z mojego abonamentu. VOD i różne streamy można oglądać tylko na jedynym słusznym systemie!

3

Odp: Draństwo w wyborcza.pl

@thePink: nic nie tracisz. Pies (nie obrażając psa) z nimi tańcował. Nie, to nie :D

Naprawdę, wiem, co mówię, bo sam byłem lemingiem, zanim to było modne :)

KMK
? HEX$(6670358)

4

Odp: Draństwo w wyborcza.pl

Zastosuj AdBlock Edge i jest po ewentualnym problemie...przynajmniej na razie.

AdBlock Plus nie jest taki niewinny:
http://www.businessinsider.com/google-m … ads-2015-2

5

Odp: Draństwo w wyborcza.pl

µBlock generalnie jest teraz najbardziej skuteczną opcją:
- jest niezwiązany z developerami AdBlocka
- działa znacznie szybciej i zżera mniej pamięci, gdyż nie otwiera <FRAME> dla każdej strony z osobna
- ma w pełni transparentny proces developmentu i otwarty kod źródłowy (AdBlock też niby miał, ale różnice pomiędzy wynikowymi binarkami były, µBlock generuje binarki na Travisie-CI, z GitHuba)
- lepiej blokuje elementy (pełne regexpy w składni)

A z takim czymś walczymy jak z każdą inną reklamą (RMB → "Block element") :D

.: miejsce na twoją reklamę :.

6

Odp: Draństwo w wyborcza.pl

O, dzięki za info.  Zmieniam więc Bloker na µBlock Origin 1.0.0.1 oraz  AdBlock Edge 2.1.9.1. dla FF
Zobaczymy który lepszy.

Ostatnio edytowany przez pajero (2015-08-10 23:26:40)

7

Odp: Draństwo w wyborcza.pl

Przypominam o "sklikaniu" sobie opcji µBlocka - szczególnie filtry (wszystkie, poza wariantami, oraz międzynarodowymi, z wyjątkiem "Adblock Polska" i "Prebake"- troszkę z głową)

Są dwa "forki" µBlocka.

Pierwszy, µBlock Origin, powstał dwa lata temu i był rozwijany, w pewnym momencie autor troszkę się zapuścił, ponieważ pracował nad uzupełniającym go µMatrixem (też świetny plugin!). W międzyczasie jeden ze współaturoów sforkował go i powstał po prostu "µBlock", a oryginalny zmienił nazwę na "µBlock Origin", po czym prace nad nim zostały wznowione dość niedawno. Różnice są pomiędzy nimi dość kosmetyczne (jak dla mnie µBlock Origin lepiej współpracuje z µMatrixem, za to zwykły µBlock jest bardziej "bleeding edge" jeśli chodzi o poprawianie wydajności) - oba projekty też przerzucają się nawzajem kodem.

.: miejsce na twoją reklamę :.

8

Odp: Draństwo w wyborcza.pl

Kilka razy spotkałem się z takim komunikatem i było to zawsze ostatnie moje wejście na taką stronę.

9

Odp: Draństwo w wyborcza.pl

Czy w Łodzi naprawdę będzie metro? Nieźle!

Odp: Draństwo w wyborcza.pl

Te strony żyją z reklam. Czy to taki problem?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

11

Odp: Draństwo w wyborcza.pl

A może wystarczy po prostu dodać listę do pliku hosts? Są gotowe listy: http://someonewhocares.org/hosts/

12

Odp: Draństwo w wyborcza.pl

Nie wiem czemu to Ci się pokazało, the Pink, ja też mam ABP i pod tym samym adresem co u Ciebie pokazuje się normalnie artykuł. Jakie masz filtry w ABP u siebie?

EDIT: a poza tym nie bulwersuj się, jak Ci nie odpowiada to nie korzystaj, to nie jest tak że biorą kasę od Ciebie i masz prawo cokolwiek wymagać. Na rynku prasy papierowej jest ogólnoświatowy kryzys od paru lat, spowodowany rozplenieniem się internetowej portalozy, trudno się dziwić że nawet Agora próbuje się ratować w ten sposób.

Ostatnio edytowany przez Krótki (2015-08-11 09:27:26)

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari